• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Małe pytanko

Krzak ;D

New member
Jestem 3 dzień po zabiegu wędzidełka krótkiego kiedy będę mógł powrócić do uprawiania sportu chodzi głównie o siłownie
 

shogo

New member
Tego to nikt ci nie powie, ja jestem po obrzezaniu całkowitym i zastanawiam się czy jutro nie pójść na siłownie i pleców nie zrobić a to będzie 9 dzień po zabiegu
 

alfredzik

New member
To pytanie powinieneś był zadać urologowi przeprowadzającego Twój zabieg. Możesz zadzwonić do niego i się zapytać?
 

Krzak ;D

New member
Mam zwolnienie z w-f do 30 kwietnia lecz nie chce czekać tak długo mógłbym zacząć coś wcześniej działać czy nic z tego ?
 

slash886

New member
Jesli chodzi o siłkę to jasne, jesli ci sie wszystko zagoi. Ale jakies takie bardziej agresywne sporty, odłóż sobie typu krav-maga :-D
 

Krzak ;D

New member
Czyli moge iść jutro coś pomachać czy nie za bardzo ?;D powiem że nic mnie od czasu zabiegu nie boli śpie jak zabity wstaję rześki ;DD
 

slash886

New member
No to idź. Nie przeciazaj za bardzo organizmu. Mysle ze nic nie powinno sie stać. Ale zeby nie bylo jak cos sie stanie, to ja nie jestem lekarzem tylko mówię po sobie, swoich doświadczeniach :-D
 

shogo

New member
No ja dzisiaj byłem na siłowni i plecy zrobiłem. Nie było jednak komfortowo przy martwym ciągu ale jakoś dałem radę
 

sławek83

Moderator
W tak krótkim czasie bo zabiegu zaleca się odstawić większy wysiłek, ale jak ciebie nic nie boli to sobie ćwicz. Ja po takim czasie nie byłbym wstanie ćwiczyć :(
 

Podobne tematy

Do góry