• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Low and tight bez wedzidelka z perspektywy kobiety

AskaN

New member
Czesc wszystkim,
Jesli fakt ze kobieta zalozyla tu konto i wypytuje o obrzezanie jest dla was czyms negatywnym to jedno slowo i stad uciekam bo wiem ze to raczej nie miejsce dla mnie.
Ale pomyslalam sobie ze najpierw sprobuje napisac i wybadac moj problem w wielkim skrocie.

Moj facet mial stulejke ktora nigdy mi jakos specjalnie nie przeszkadzala, seks mielismy udany, faktycznie na poczatku stosunku potrafilo go bolec ale jak juz sie wszystko nawilzylo to wszystko bylo ok. Razem jestesmy juz prawie 8 lat.
Z drugiej strony co ja tam moge wiedziec co on czul, moze nie mowil mi o wszystkim bo sie wstydzil np.
Zadecydowal w koncu ze idzie na zabieg obrzezania, sporo o tym czytal i byl zdecydowany a ja bylam zadowolona ze w koncu przestanie go bolec i ze bedzie mu wygodniej.

Po miesiacu od zabiegu sprobowalismy seksu, no i powiem wam ze masakra, bylam w szoku - duzo ciezej mi go postawic dotykiem, seks trwa duuuuzo dluzej az staje sie nieprzyjemny, ostatnio w ogole przerywamy po kilku moich orgazmach bo nie jestem w stanie wytrzymac jak on dojdzie. I jakby gorzej mu stal, ale to nie wiem, moze tylko mi sie to wydaje.

Rozmawialam z nim o tym i mowil ze tu chodzi o metode jaka zostal obrzezany - ma low and tight i ma wyciete wedzidelko - i ze to jest wlasnie tak zrobione zeby mogl dluzej i zeby orgazm nadchodzil duzo pozniej.
Najpierw twierdzil ze to byla propozycja lekarza i on sie na nia zgodzil, potem mowil ze sam tak chcial, a potem mowil ze tak sie teraz zawsze przeprowadza obrzezanie i ze on jest zadowolony. No ale nie wiem.

Weszlam na to forum, tak czytam o tym obrzezaniu i faktycznie wszystko uklada mi sie w jedna calosc. Niektorzy z was pisali ze low i tight mocno ogranicza ilosc przyjemnosci jaka odczuwa facet, a jak doczytalam ze wyciecie wedzidelka poglebia efekt to juz wszystko jasne.

No i sama nie wiem co robic. Nie pasuje mi taki seks, jest zdekoncentrowany i widocznie malo podniecony, czeka tylko az dojde i przerywa bo mowi ze on nie musi. Znalazl sobie inna pozycje w ktorej czuje rzekomo troche wiecej ale z kolei mi ona nie pasuje.

Powiedzcie mi prosze. Czy to po czasie mija? Minely trzy miesiace od obrzezania, moze on sie musi przyzwyczaic i bedzie normalnie? Czy w ogole mozliwe zeby low and tight z wycieciem wedzidelka tak bardzo go znieczulilo i zniechecilo do seksu, czy to moze nie o obrzezanie chodzi? Nawet seksu oralnego probowalam to po 10 minutach stwierdzil ze moge przestac bo to nie sprawia mu przyjemnosci. Moze sa jakies pozycje w ktorych moglby byc bardziej podniecony albo dojsc szybciej? Czy to w ogole mozliwe zeby lekarz wybral taka metode obrzezania?

Z gory dziekuje za wszystkie porady...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Co ci mozna poradzic? L&T takie jest. Jak sie usuwa wszystko i chowa blizne pod samym grzybem to później ciężko z czuciem. Jasne ze lekarz mogl sobie wybrać, najłatwiejsze cięcie, najmniej komplikacji. Jak na stulejarza to szybko sie przyzwyczaił do nowych warunków- chapeau bas.
Srednia przyjemność z seksu gdy sie malo czuje.
Moze wiekszy poślizg spowoduje ze bedzie nu latwiej dojść. W sensie ze im wilgotniej tym wyobraznia bardziej moze zadziałać.
 

emjot

Active member
Sam mam obrzezanego tą metodą i przyznam, że większość rzeczy siedzi w głowie i zawsze będę bronił tej racji. Jestem ponad 5 lat po zabiegu i nie mam problemu by dojść z kilka minut i przeżywać przy tym mocny orgazm. Z seksem oralnym też jest super.
 

cichy13

Active member
Jak mu dyga to najważniejsze, wyszło jak wyszło już tego nie zmieni, doceniajcie to coś jest i sie cieszcie wiadomo czym, a że zajmuje to dłużej czy też musisz się Ty jak i On bardziej postarać no to cóż
 

nope

Well-known member
Ogólnie to tak = wzwod a obrzezanie nie ma korelacji bo to tylko wycięta skóra.
3 miesiące to nie dużo od zabiegu i jeszcze dużo sie może zmienić, czytałem wiele wątków u ludzi którzy mieli pierwsze miesiące a pozniej sie wrazliwosc troche poprawiła i przy okazji nauczyli sie swojego ciała na nowo i nie było pozniej juz problemow. Co do pozycji, przykladowo to tez mam swoją która szybko daje finał i często do niej na końcu przechodzę jak trzeba szybciej skonczyc. Musicie znalezc wspolne kompromisy i sprobowac razem rozwiazac problem. Głowa też dużo działa i może być przez to problem.
Faktem jest ze low&tight to nie jest MOIM zdaniem najlepsze cięcie ze względu że wszystko sie wycina ale czasu już cofnąć nie można. Pracujcie łóżkowo razem i dużo rozmawiajcie. Może partner niech sprobuje zrobic sobie troche dluzsza przerwe od seksu i wtedy się troche unormuje. Im dluzsza przerwa tym krotszy seks i mocniejszy wzwod, moze ogarnie to dzięki temu. Informacyjnie to na oko powiesz jak daleko ma blizne od żolędzia? Odrazu pod żołędziem schowaną dosłownie w tym "rowku" czy jest tak na oko z centa pod żołędziem? Chodzi wizualnie o ilosc tej różowej skórki.
 

toastt

Well-known member
@AskaN może wypytaj go, spróbuj szczerze z nim porozmawiać czy przypadkiem nie jest tak, że boli go blizna po obrzezaniu lub go skóra nieprzyjemnie ciągnie i przez to ma osłabiony wzwód i nie może dojść. Jeżeli tak jest, to rozciąganie blizny poprzez masowanie jej z odpowiednią maścią może przynieść istotną poprawę. Myślę, że jeszcze trzeba trochę czasu by przyzwyczaił się do nowych bodźców i może się to wszystko poprawić. Uważam też, że twój partner mógł załamać się psychicznie i podczas seksu myśli głównie o tym, że stracił część bodźców i tym się dołuje - stąd być może nie może skończyć. Przypuszczam, że boli go to, że został wprowadzony przez lekarza w błąd (nie wiem jak było naprawdę, choć sądzę, że było właśnie tak). Może lekarz powiedział mu, że taki styl obrzezania zapewni dłuższy seks (co jest po części prawdą), ale nie przedstawił drugiej strony medalu (albo partner nie słuchał uważnie).

Rozumiem, że próbowaliście już zastosować środki farmakologiczne na potencję? Jeśli nie, to też jest to jakieś rozwiązanie, choć bez odpowiedniego podniecenia takie środki nie działają.
 

quu

New member
Z czasem wiele jeszcze się ułoży i on przyzwyczai się do nowych doznań i funkcjonowania z nowym "narzędziem". I tak jak już ktoś wcześniej napisał, to głównie mental czyni stosunek takim, jaki jest obecnie. Im częściej też będziesz dawać mu do zrozumienia, że coś jest nie tak, tym będzie gorzej. Pomóż mu poukładać te rzeczy w głowie i myślę, że wszystko za niedługo wróci do względnej normy. Bardzo wielu facetów wiedzie normalne życie seksualne z takim typem obrzezania, także nie ma co narzekać. Zresztą, seks ze stulejką, gdzie żołądź raczej niezbyt często widział światło dzienne, też nie należy do tych zbyt podatnych na bodźce, więc teraz powinno być lepiej pod tym względem.
 

Zib33

Active member
Najczulszym miejscem penisa jestkrawędź (korona) żołędzi. Tego nikt nie wycina i tam powinnaś kierować swoją uwagę.
 

Humanista

Active member
Wiele zależy od stopnia wycięcia wędzidełka. Ja mam tak, że blizna dalej jest całkiem unerwiona i sporo czuję. I jak mówi zib - spód żołędzi jest bardzo wrażliwy. Jednak przede wszystkim obrzezanie jest sporym szokiem dla ciała i potrzeba czasu, żeby facet się przyzwyczaił. Bądź cierpliwa, za parę miesięcy będzie mega różnica w komforcie.
 
Według mnie to sprawa indywidualna. Również mam wycięty cały napletek i zostawione wędzidełko i mimo to dochodzę za szybko.
Udajcie się najlepiej do urologa albo seksuologa z tym problemem. Internet nie wiele poradzi, na forum jest dużo hien które zaczną wam polecać jakieś tabletki albo maści linkując swoje sklepy.
 

MarcinBbb

Member
Mam ten sam problem po obrzezaniu, poprostu nie mogę dojść. Tylko mała cześć stosunków kończy się orgazmem, resztę musze przerywać bo partnerka czuje ból jak za długo to trwa.
Ogólnie jestem załamany tym faktem.
 

MarcinBbb

Member
A przed poprawką u Dr Tondla było lepiej? W sensie gdy miałeś więcej wewnętrznego napletka
Nie mam porównania, ponieważ nie uprawiałem wtedy sexu. Blizna była okropna i to mnie blokowało, wstydziłem się.
Ale po masturbacji mogę stwierdzić ze było odrobine przyjemniej , wydaje mi się ze takie minimum to 3 cm wewnętrznego napletka, teraz mam tylko 1 cm.
 

Mateusz1999

Active member
Według mnie to sprawa indywidualna. Również mam wycięty cały napletek i zostawione wędzidełko i mimo to dochodzę za szybko.
Udajcie się najlepiej do urologa albo seksuologa z tym problemem. Internet nie wiele poradzi, na forum jest dużo hien które zaczną wam polecać jakieś tabletki albo maści linkując swoje sklepy.
Widziałeś na tym forum przynajmniej jedną taką hienę czy tak sobie tylko pitolisz głupoty? Chyba pomyliłeś to forum z serwisami dla dorosłych 🙂
 

toastt

Well-known member
Widziałeś na tym forum przynajmniej jedną taką hienę czy tak sobie tylko pitolisz głupoty? Chyba pomyliłeś to forum z serwisami dla dorosłych 🙂
Były i to niejedna. Zwykle w nocy w weekendy jest wysyp kont spamerskich, ale są i takie kilkumiesięczne, z których nagle zaczyna wypływać spam.
 
@AskaN Z doświadczenia wiem, że odsłonięta żołądź penisa po prostu staje się mniej czuła na bodźce. A usunięcie napletka i wędzidełka to nie tylko usunięcie "skóry", ale i całej masy receptorów nerwowych, które obierały bodźce. Facetom, którzy mają problem ze zbyt szybkim wytryskiem pasuje perspektywa wydłużenia czasu do wytrysku, ale przy obrzezaniu Low & Tight w niektórych przypadkach dochodzi do przedobrzenia i trudno osiągnąć im orgazm i/lub wytrysk. Do rzeczy:

1) Spróbuj robić mu dłuższą i mocniejszą grę wstępną - teraz to Ty musisz dłużej zajmować się nim przed właściwym seksem, by bardziej go podniecić i skrócić czas do jego orgazmu/wytrysku

2) Znam przypadki kobiet, którym przeszkadza zbyt długi seks (penetracja) - generalnie powinniście uprawiać seks często i Ty będziesz się do tego stopniowo przyzwyczajać. Po prostu umów się z nim, że dasz mu znać, gdy Tobie zaczyna sprawiać to ból, i wtedy daj mu skończyć inaczej (oralnie, ręcznie, analnie). To bardzo się sprawdza.

3) Generalnie polecam seks analny. Część kobiet się na to krzywi. Nie jest to łatwe. Wymaga przygotowań i cierpliwości. Ale w Twojej pupie jego penis będzie miał mocniejsze doznania.
 

Podobne tematy

Do góry