• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lignocainum Jelfa i hydrocortson afp

Kacpi324

New member
Witam byłem wczoraj u lekarza pierwszego kontaktu, myśląc że wyśle mnie do chirurga ponieważ podejrzewałem stulejke jak okazało się podobno nie mam, zapisała mi 2 leki Lignocainum Jelfa U i Hydrocortisonum AFP, do Lignocainym Jelfa dostałem rurkę w którą mam wsadzić do cewki moczowej. Generalnie mój penis jest delikatny wczoraj próbowałem "wsadzić" to w cewkę ale było to tak dziwne piekące uczucie, które utrzymywało się przez dobre 60 minut postanowiłem, że nie skorzystam z tego ale chciałbym to wypróbować czy jest jakiś inny sposób może miej dyskomfortowy, co do leku Hydrocortisonum AFP wyczytałem, że jest jego zastosowań duża ilość i zdziwiłem się jak lek który miałby mi pomóc w takich sprawach jeżeli służy również do skóry ciała, wbrew tego co myślałem maść jest bardzo przyjemna daje sporą ulgę ale jest bez rewelacji jak na pierwszy raz. Więc pytanie jest jakiś inny sposób aplikowania Lignocainum Jelfa U oprócz dawkowania go w cewkę moczową?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Lignocainum Jelfa [U] Inne 10
R Maść lignocainum jelfa z takim dużym U Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry