• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

lekarze górny śląsk

bhgmiop

Member
Witam,ktos poleci najlepszych chirurgow urologow na górnym śląsku? od stulejki
i czy ktos robił zabieg u

dr Przemysław Sokołowskiego ?​

 

NapletonBonaparte

Active member

 

nope

Well-known member
Lektura forum i jedziesz. Ciężko będzie znaleźć duży wybór lekarzy bo tematy są stare, niedokończone przez ludzi do końca i czesto nie podają gdzie robili i u kogo. Na forum przewija sie najczesciej jedno nazwisko na które już na pewno natrafiłeś. Jest troche ukrytych perełek które trzeba przejrzeć.
 

bhgmiop

Member
no właśnie widzialem,tylko za daleko ten lekarz przyjmuje,a im wiecej przegladam to forum tym wiecej mam watpliwosci i strachu,zdaje sobie sprawe ze ludzie piszą o tych złych przypadkach dlatego ze szukaja pomocy,a o dobrych sie nikomu nie chce ,kiedy wszystko jest w porzadku:D dlatego tez mozna odniesc wrazenie ze zabieg wiaze sie czesto z jakimis powiklaniami.....
 

nope

Well-known member
Nie chce ci pomagac i polecac jakiegos lekarza bo to wybór indywidualny ale jak widzisz jakas jego robote i ci się podoba a jest daleko to warto do niego jechac uwierz. Lepiej sobie pojechac 200-500km wiecej niz potem sie wstydzic i miec kompleks estetyczny albo problem ze lekarz Cie popsuł i fizycznie dalej jest nie sprawny. Na tym forum jest troche tych robót z różnych lekarzy tylko trzeba dokladnie przegladnac i cos znajdziesz.
 
  • Love
Reactions: AGv

bhgmiop

Member
już pomogłeś :D masz racje z tą odległością,nie ma sensu sie potem bawic i poprawiac,bo ten sokołowski to z 7 lat sie tym zajmuje,wiec mało,mysle nad dr drabiną teraz
 

nope

Well-known member
Znaczy wiesz ja go tam nie skreślam. Tą robote co wysłałem wykonał perfekto co jak co. No drabina dosyć chwalony i jest dużo jego robót które możesz sobie przejrzeć na forum a to duży plus drugi fachman forumowy tez dobry to Tondel. Interesuje Cie obrzezanie całkowite czy częściowe? Możesz też pomyśleć nad staplerem jeżeli jesteś bardziej ku częściowemu.
 

nope

Well-known member
W moim odczuciu nie wazne czy bedziesz miec calkowite czy czesciowe tylko jak duzo bedziesz miec wyciete napletka wewnętrznego czyli jak blisko bedzie linia cięcia od żołędzia. Ważne żeby mieć chociaż troche zachowane tego wewnętrznego napletka.
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
@NapletonBonaparte dobrze napisal. Chodzi o to ze no istnieje przekonanie ze ta różowa skórka ( wewnętrzny napletek ) odpowiada za doznania. Ile w tym prawdy? Nie wiem sam chcialem tej skorki jak najwięcej zachować. Cięcie mam z 2.5cm od zoledzi i jest okej. Poczytaj lekture na forum jest to wałkowane dużo razy...
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
Tu akurat widzimy wewnętrzny napletek prawie całkowicie wycięty. Jeżeli nie masz skłonności do bliznowców, to warto pozostawić 1-2 cm
 

AGv

Active member
Tych 1,5-2 cm zupełnie wystarczy by mieć doznania takie jak nieobrzezany mężczyzna i korzystać ze wszystkich beneficjentów obrzezania. Polecam raczej ciasne, gdyż wtedy skóra podczas wzwodu mocniej przylega do pęczków nerwowych na trzonie, co daje doznania niedostępne dla intaktnych 👌😉💪
 

Podobne tematy

Do góry