• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

leczenie skrzyzwienia metodą geometryczną

wojciechu

New member
Hej,
orientujecie się czy w Polsce można gdzieś wykonać prostowanie penisa metodami geometrycznymi? Chodziło mi o metodę STAGE - modyfikacja nesbista. Czy w tym przypadku szukaliście czegoś za granicą. Mam skrzywienie boczne i brzuszne dlatego chce wybrać tą metodę gdyż zwykły nesbist wiązałby się w moim przypadku ze znacznym skróceniem członka. Pozdrawiam
 

somebody332111

New member
Niestety nie wiem, ale proponuję wysłać zapytanie do szpitala klinicznego w Białymstoku ewentualnie Gdańsku (te dwa ośrodki zajmują naukowo korekcjami skrzywienia). Za granicą Dr. Kuehhas wykonuje zabiegi STAGE, ale są kosztowne.
 

wojciechu

New member
Niestety nie wiem, ale proponuję wysłać zapytanie do szpitala klinicznego w Białymstoku ewentualnie Gdańsku (te dwa ośrodki zajmują naukowo korekcjami skrzywienia). Za granicą Dr. Kuehhas wykonuje zabiegi STAGE, ale są kosztowne.
O Gdański słyszałemi i urlog mi wspominał kiedyś, że ktoś tam zajmuje prostowaniem prącia. Może orientujesz się jaka to może być klinika/lekarz? Bo mało informacji udało mi się znaleźć na ten temat.
 

Podobne tematy

Do góry