• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kto zostal obrzezany w olsztynie???

trol

New member
witam panow :D zdecydowalem sie na zabieg obrzezania tylko nie wiem jakie kroki podjac :shock:
w gre wchodzi tylko miasto Olsztyn i lekarz prywaciaz, chcialbym zebyscie napisali mi ile kosztuje taki zabieg u danego doktorka? pozdro
 

trol

New member
ludzie to na prawde wazne...jak patrze na forum to mozna wywnioskowac ze stulejki maj albo w Krakowie albo w Warszawie. no chyba ze w obrebie Olsztyna sa wszyscy zdrowi. watpie w to
 

slash886

New member
Hahahaha na to wychodzi ;D
Skoro to forum Ci nie pomoże, ja tez Ci nie pomoge bo miałem w zamościu ale może wujek google cos ci powie, a on wie wszystko ;D
 

sławek83

Moderator
Temat powinien być w dziale "Przed zabiegiem" ;) a odnośnie lekarza to poszukaj w googlach tak jak kolega pisze albo w dziale "Lekarze".
 

slash886

New member
Ja mialem na nfz w narkozie ogólnej. Polecam, bardzo ladnie zrobione. Zero boku jakiegokolwiek, brak krwiaków i opieka lekarza i pielęgniarek przez dzien po zabiegu

Zabieg mi robił urolog-chirurg a nie sam chirurg. Wcześniej chciałem iść wlasnie do chirurga ale powiedział ze sie nie podejmie ze jeszcze mi cos zepsuje i bedzie problem, wiec ty tez raczej szukaj urologa-chirurga :-D
 

trol

New member
jestem tu nowy i to dlatego nie w tym dziale zalozylem temat teraz juz wiem o co kaman;D szukalem w tym calym google i za bardzo nie ma odpowiedzi jakich bym chcial;o
 

trol

New member
ja tez bym chcial w nfz;D ale jak zadzwonilem do przechodni jakos tydzien temu to wizyte mam dopiero w pazdzierniku;/ bez kitu ale tyle to ja nie bede czekal
 

dubudum

New member
ja miałem ponad 3 tygodnie temu obrzezanie częściowe w olsztynie.jak na razie robotę oceniam na naprawdę dobrą.miałem robione w miejskim zespolonym na nfz:) trochę poczekałem na ten zabieg,ale bywa że czeka się dość krótko.
 

dubudum

New member
najpierw poszedłem do rodzinnego po skierowanie do urologa.jest paru urologów gdzie możesz pójść,nakierują Cię w każdej przychodni na kilka adresów(ja miałem na dworcowej).lecisz ze skierowaniem na badanie.na badaniu dostajesz drugie,na zabieg.idziesz z tym do placówki(jakis szpital zwykle) i Cie rejestruja.czekałem jakies 3,5 miesiąca.ale jak Ci sie fartownie zlozy,to bedzie sporo krocej.no i pozniej tna co trzeba i jestes wolny.takze w olsztynie ladnie można sprawę ogarnać:)
 

trol

New member
troche zjeb.. akcje i dopiero zapisalem sie na wizyte z urologiem. wizyte bede mial w czwartek urolog Zbigniew Purpurowicz, wydaje sie spoko chlop ''przez telefon''. zobaczymy co tam powie, a ogolnie ide na nfz, bo nie stac mnie;/ od momentu gdy zadzwonilem to bede czekal i czekam 1,5 tygodnia ale to to jest lajcik .
 

mariuszzz

New member
a gdzie idziesz na te spotkanie?
Najpierw trzeba jakąś przychodnie odwiedzić czy jak? Sory, że tak pytam ale nie mieszkam w Olsztynie. Jestem tu tymczasowo
Gdzie on przyjmuje?
 

trol

New member
spoko, pytaj smialo;d masz doctora;dhttp://www.znanylekarz.pl/zbigniew-purpurowicz2/urolog/olsztyn
to jest chyba a raczej na pewno w jego domu. dzwonisz , umawiasz sie i jedziesz
 

Podobne tematy

Do góry