• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwawiące blizny 3,5 miesiąca po zabiegu

zagloba75

New member
Witajcie,
miałem całkowite obrzezanie na NFZ w łódzkim szpitalu im. Pirogowa 3 i pół miesiąca temu. Goiło się dość długo, ale w końcu po około 2 miesiącach wyglądało że jest OK i pierwszy raz spróbowałem sexu z żonką. Niestety skończyło się krwawieniem i wyglądało, jakby szycie się trochę rozeszło. Parę dni robiłem sobie opatrunki, psikałem Octeniseptem, później jak było lepiej to smarowałem Alantanem Plus. Po paru dniach wszystko w miarę wróciło do normy, kolejny stosunek, tym razem w gumie i znowu to samo... Znowu kilka dni na dojście małego do siebie, 4 dni temu spróbowaliśmy znowu i nawet udało się go nie rozwalić, ale przy wczorajszym bara-bara w gumie znowu krew, rozejście rany itd. Dzisiaj dość mocno boli.
Czemu tak się dzieje, czy ktoś z Was miał podobne przygody?
Pewnie będzie konieczna wizyta u urologa, ale zastanawiam się czy iść do tego samego lekarza, który robił zabieg, czy szukać pomocy gdzieś prywatnie?
Kogo w Łodzi polecacie?
Trochę mnie wkurza ta sytuacja, bo zasadniczo jest bardzo OK po obrzezaniu, nie mam problemów z dochodzeniem, orgazm bardzo przyjemny, tylko że wacek po każdym razie do remontu :(
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To raczej nie wina zabiegu a cos z organizmem. Normalnie rana zrasta sie w przeciągu 2 tyg. Skoro u ciebie po takim czasie skora nie potrafiła sie zrosnac to cos musi byc na rzeczy.
 

Podobne tematy

Do góry