• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wezidelko ?

Hipo9868

Member
Cześć, mam problem otóż bylem tydzień temu u urologa z podejrzeniem krótkiego wezidełka. Mam mieć zabieg (plastyka- wydłużenie wezidełka)za dwa tygodnie prywatnie. Lekarz zwrócił uwagę że trochę mam pierścień ale powiedział że po wydłużeniu wezidelka powinno nie być to widoczne . Co o tym sądzicie ? Czy faktycznie to wezidelko jest krótkie i wydłużenie pomoże ?




 

Amek

Active member
Wędzidełko jest za krótkie, to pewne. Osobiście to bym zrobił tez obrzezanie. Myśle, że to nawet lepiej przejść najpierw plastykę wędzidełka, jak potem będzie ok, to po co ruszać napletek, a jak dalej będzie pierścień to wtedy zawsze można zrobić zabieg obrzezania
 

mati12

Well-known member
Lekarz powinien zaproponować ci obrzezanie częściowe i wydłużenie wezidelka samo wydłużenie nic nie da pierścień zostanie
 

Trolo

Well-known member
Napletek po zabiegu jak dobrze rozciągniesz wszystko to pójdzie niżej. Ale zwężenie pozostanie. Pytanie dla Ciebie czy i jaki dyskomfort odczuwasz czy to ze strony wędzidełka czy zwężonego napletka. Sugeruj się swoimi odczuciami.
 

Oreo134

Member
Własnie ja też ide na zabieg za trzy dni, lekarz mi powiedział tez że mam lekko przywąski napletek, ale nie będę dopłacał 1000 zł za nacięcie i poszerzenie go, zobacze jak będzie po wydłużenia wędzidełka, może nie będzie przeszkadzał.
 

Oreo134

Member
Koszt wędzidełka u mnie to 1500 zł. Gdyby to było 800 zł to bym nawet dorzucił tego tysiaka i noech by to poszerzył.
 

NapletonBonaparte

Active member
@Oreo134 Cena to tam ch..., rób tak aby być sprawnym i nie stracić napleta wewnętrznego, bo potem bèdzie jak w tym temacie: (kilka ostatnich stron)

 

Sebix92

Active member
Cześć, mam problem otóż bylem tydzień temu u urologa z podejrzeniem krótkiego wezidełka. Mam mieć zabieg (plastyka- wydłużenie wezidełka)za dwa tygodnie prywatnie. Lekarz zwrócił uwagę że trochę mam pierścień ale powiedział że po wydłużeniu wezidelka powinno nie być to widoczne . Co o tym sądzicie ? Czy faktycznie to wezidelko jest krótkie i wydłużenie pomoże ?




Ile masz lat? Czy masz zdjęcie w erekcji?
 

Oreo134

Member
Ciężko ocenić wędzidełko bo zdjecie powinieneś zrobić od dołu. Co do napletka to lekarz mi też mówił że mam przywąski, widze że mam podobnie jak u ciebie. Ściągnij do końca i zrób zdjecie od dołu.
 

Oreo134

Member
Moim zdaniem jest krótkie, ale czy za krótkie tego nie wiem. Może lepiej poczekaj na starszych użytkowników forum z większym doświadczeniem. Ale najlepiej to iść do urologa i sie dowiedzieć.
 

Hipo9868

Member
No to co mam zrobić ? Lekarz powiedział że wezidelko za krótkie i to mi zrobi (25 marzec) odnośnie tego pierścienia powiedział że może się rozprowadzi po trzonie a jak nie to utnie .
 

Klemens

Member
No to co mam zrobić ? Lekarz powiedział że wezidelko za krótkie i to mi zrobi (25 marzec) odnośnie tego pierścienia powiedział że może się rozprowadzi po trzonie a jak nie to utnie .
To już Twoja decyzja, nie życzę Ci tylko, żebyś nie musiał iść dwa razy pod nóż, bo zrobi plastykę wędzidełka, a po rekonwalescencji może się okazać, że ujście napletka jest za ciasne i będzie proponował plastykę napletka albo obrzezanie. Ja miałem podobny przypadek tylko nie miałem tak ciasnego napletka, ale lekarz od razu zaproponował obrzezanie całkowite, żeby zrobić to raz a porządnie.
 

Podobne tematy

Do góry