• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko czy coś jeszcze?

cukierberg

New member
Hej, powracam po jakimś czasie na to forum. Kilka lat temu byłem u urologa z podejrzeniem stulejki i jednak dowiedziałem się, że to tylko krótkie wędzidełko. Zaniedbałem sprawę i po 3 latach udałem się ponownie do innego urologa, aby upewnić się i uzyskać skierowanie na zabieg. Usłyszałem, że RACZEJ jest to też tylko krótkie wędzidełko. Zwracam się jednak do was, żeby może rozwiać wszelkie swoje wątpliwości i chore fobie, zwłaszcza, że zabieg mam robić prywatnie za swoje pieniądze. Czy jest to tylko krótkie wędzidełko? We wzwodzie nie jestem w stanie niżej ściągnąć napletka, bo wędzidełko ciągnie, myślę, że jakby było dłuższe to by dało radę. Czy wydłużenie wędzidełka załatwi sprawę? Pozdrawiam uzytkownikow.

Zdjęcia w spoczynku i wzwodzie:
 

mati12

Well-known member
Masz nadmiar skóry który tworzy trochę ciasny pierścień i trochę krótkie wezidełko wydłużenie dużo by dało miałem podobnie jak ty z tym że miałem większy nadmiar skóry i bardziej krótkie wezidełko
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nikt nie da ci gwarancji ze wędzidełko i wystarczy. Dopiero jak sie je zrobi, będzie widać jak zachowa sie napletek. Nawet sam lekarz mowi ze "raczej" a nie ze na bank tylko wędzidełko.
 

kamilbop

New member
Moze miałeś jakiś zabieg jak byłeś mały i nie pamietasz tego.
Raczej nie miałem, ogólnie to puzno zdjolem pierwszy raz napletek bo jakis rok temu i od tego czasu robi mi się blizna i jest z miesiąca na miesiąc coraz większa, żołądź też w miejscu stykania się z wiezidelkiem robi się biały
 

Trolo

Well-known member
Ale to białe Cię boli? odczuwasz jakiś dyskomfort? Jak jest we wzwodzie? Pokaż to miejsce na żołędziu gdzie jest też białe. Pokaż jak we wzwodzie wygląda to wędzidełko od dołu bez takiego przeciągania na bok.
 

Podobne tematy

Do góry