• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko chyba Mam 13 lat

Szef

New member
Ejo mam 13 lat kończę w grudniu 14 nwm podejrzewam krótkie wędzidełko i mogę ścignąć napletek do żołędzia i nie ma problemu tylko jak strasznie cewka moczowa idzie w dół i nie wiem czym jest to spowodowane a i jescze chciałem się zapytać podczas dochodzenia kiedy napletek zejdzie mi z żołędzia później jest lekki ból kiedy chce dalej ale kiedy jest w czasie spoczynku nie ma problemu nic mnie nie boli
 

Trolo

Well-known member
Witaj.
Żeby ocenić wędzidełko najlepiej byłoby jakbyś pokazał jakieś zdjęcia tego wędzidełka.
Co do bólu po orgazmie. Skąd wiesz że miałeś już orgazm? Dobrze by było gdybyś powiedział co Cię boli po dojściu.
Brak wtrysku to chodzi Ci o to, że sperma Ci nie wytrysnęła czy w ogóle się nie pojawiła?
 

Szef

New member
Witaj.
Żeby ocenić wędzidełko najlepiej byłoby jakbyś pokazał jakieś zdjęcia tego wędzidełka.
Co do bólu po orgazmie. Skąd wiesz że miałeś już orgazm? Dobrze by było gdybyś powiedział co Cię boli po dojściu.
Brak wtrysku to chodzi Ci o to, że sperma Ci nie wytrysnęła czy w ogóle się nie pojawiła?
Nie ból jest taki ze jak jest
 

Szef

New member
Witaj.
Żeby ocenić wędzidełko najlepiej byłoby jakbyś pokazał jakieś zdjęcia tego wędzidełka.
Co do bólu po orgazmie. Skąd wiesz że miałeś już orgazm? Dobrze by było gdybyś powiedział co Cię boli po dojściu.
Brak wtrysku to chodzi Ci o to, że sperma Ci nie wytrysnęła czy w ogóle się nie pojawiła?
Jak dochodzę to nic mnie nie boli a to chodzi ze nie miałem jescze nigdy
 

Trolo

Well-known member
To w końcu jest ten ból czy nic Cię nie boli?
To że nie masz spermy to pewnie jeszcze nie dojrzałeś na tyle, żeby ją mieć. Każdy dojrzewa w innym wieku.
 

Podobne tematy

Do góry