• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krostki wokół żołędzia

penki329

New member
Dzień dobry. Otóż wokół żołędzia mam niewielkie plamki, białe krostki które udaje się usuwać, aczkolwiek jest ich sporo i chciałbym zapytać czy jeśli możliwość usuwania ich raz na zawsze w inny sposób. Internet wskazał że mogą to być grudki perliste.

Drugie pytanie może błache, ale nie chcę pytać o to rodziców (zły kontakt). Czy mój penis jest obrzezany? Niestety nie pamiętam wiele z dzieciństwa :(

Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za pomoc.
Zdjęcia poniżej
 

Trolo

Well-known member
Masz rację są to gródki perliste. Usunąć można pewnie laserem albo koagulacją przez jakiegoś chirurga plastycznego.
Co do obrzezania to nacią napletek w dół i zobacz czy są tam jakieś linie cięcia, od spodu masz wędzidełko? Bo tak po tych zdjęciach ciężko powiedzieć czy to obrzezanie czy po prostu zsunąłeś napletek.
 

toastt

Well-known member
Jak masz stale odsłoniętą żołądź, to jesteś obrzezany. Te grudki są niegroźne i zdecydowana większość mężczyzn je ma. Jak Ci przeszkadzają to można je usunąć laserem.
 

ks4s

Member
Stawiam na obrzezanie częściowe, albo krótszy napletek.
Grudki perliste, niezbyt dużo, niezbyt widoczne.

Są różne metody usuwania, najlepiej chyba laserowo.
W klinikach medycyny estetycznej często jest możliwość, ale nie tylko. Zabieg wykonują niektórzy urolodzy, chirurdzy.
 

Podobne tematy

Do góry