• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kołnierz po obrzezaniu

MAB_2023

New member
Witam wszystkich , jestem prawie miesiąc po zabiegu obrzezania . Szwy już wypadły praktycznie wszystkie , już wygląda to lepiej. Jest jedna rzecz która mnie martwi. Pod wędzidełkiem został mi taki jak by kołnierz , podczas wzwodu jest on mniej widoczny, ze względu na to że się rozciąga. Największe jest to gdy nie stoi, czyli przez większość czasu. Mam pytanie , czy ten kołnierz spuchnięty w końcu zmaleje czy po prostu jest to źle zrobiona robota ? Dodaje zdjęcia żebyście ocenili i z góry dziękuje .
 

toastt

Well-known member
Moim zdaniem robota spartolona na całego. Wygląda jakby chirurg przeciął napletek od strony wędzidełka, naciągnął go w dół i tam go zszył. Dodatkowo masz bardzo jasną żołądź - czy to aby nie jest liszaj twardzinowy?
 

MAB_2023

New member
Taki żołądź mam od kiedy pamiętam. Czy z czasem i przy używaniu maści contractubex to troche się zmniejszy ?
 

toastt

Well-known member
@MAB_2023 maść ze sterydem nie zmniejszy tego kołnierza, niemniej jednak za kilka-kilkanaście miesięcy może się on trochę zmniejszyć, bo to wszystko nadal pracuje i układa się. Raczej nie unikniesz poprawki zabiegu (jeżeli Ci to przeszkadza), ale na razie moim zdaniem lepiej poczekać i obserwować co się będzie z tym działo. Kolor żołędzi sugeruje liszaja twardzinowego. Radzę Ci się tym tematem zainteresować, ponieważ za jakiś czas może on zaatakować cewkę moczową (o ile już tam nie jest) i spowodować jej zrośnięcie lub zwężenie, co wymaga interwencji chirurgicznej.

Tutaj przykładowy temat i post użytkownika Regres, który ma ten problem:
Regres poleca tego lekarza:

Podkreślam radzę byś zainteresował się tematem, bo w ekstremalnym przypadku możesz sikać do końca życia przez cewnik i mieć inne, poważne problemy.
 

MarcinBbb

Member
Chirurg/urolog się nie popisał .
Ci ci powiedział lekarz na wizycie kontrolnej ? Dlaczego tak wyszło ?
kto robił zabieg ?
 

MAB_2023

New member
Chirurg/urolog się nie popisał .
Ci ci powiedział lekarz na wizycie kontrolnej ? Dlaczego tak wyszło ?
kto robił zabieg ?
Na wizycie kontrolnej powiedział ze to z czasem będzie się zmniejszało , ze dalej jest opuchlizna , ale nie chce mi się w to wierzyć z bardzo. Dlaczego tak wyszło ? Nie wiem, trzeba zapytać lekarza a kto robił to ci teraz nie powiem bo nie pamietam a nie ma mnie w domu żeby zobaczyć na wypisie
 

MarcinBbb

Member
MAB_2023 wiadomo lekarz nie przyzna się do błędu, będzie wmawiał ze taki twój organizm a prawda jest taka ze nie potrafi prawidłowo zszyć a uważa się za wielkiego Pana , tez na takiego trafiłem.

Za kilka miesięcy pójdziesz na poprawkę do Dr Tondel i on to ogarnie, zrobi elegancko, będziesz zadowolony .
 

3xcięty

Active member
Zepsuta robota, miałem podobnie. Musisz pójść na poprawkę, zrobiłem u Tondela i jestem zadowolony. Kto Cię ciął? Napisz jaki lekarz, żeby inni u niego nie robili..
 

MAB_2023

New member
Zepsuta robota, miałem podobnie. Musisz pójść na poprawkę, zrobiłem u Tondela i jestem zadowolony. Kto Cię ciął? Napisz jaki lekarz, żeby inni u niego nie robili..
Nie pamietam nazwiska , a nie mam na wypisie. Był to szpital WAM w Łodzi. Już jestem umówiony do prywatnej kliniki żeby to zobaczyli ale na za dużo nie liczę , musi chyba sporo czasu minąć od tego zabiegu aby mogli coś z tym drugi raz robić.
 

Podobne tematy

Do góry