• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kobieta bardzo doswiadczona

Janek77

Member
Czesc, mam pytanie.
Jestem 20letnim facetem - prawiczkiem
Jedyne seksualne rzeczy to masturbacja kobiecie natomiast poznalem fajna dziewczyne, z miasta, tylko rok starszą ktora miala 3 facetow, po 2 lata, z pierwszym podobno bardzo duzo uprawiali seksu w dodatku w roznych miejscach z drugim nie wyszlo i z trzecim tez 2 lata ale nie chciala z nim uprawiac duzo seksu bo myslal tylko o sobie.
Mimo wszystko podoba mi sie jej charakter i to jaka jest, pomimo ze nie jest hot 6/10 w skali top model.
Ale naszla mnke teraz taka watpliwosc ktora mam nadzieje ktos mi wybije z glowy bo co prawda pogodzilem sie z tym ze to robila i miala faceta, ale jak tak mysle ze jest w chu doswiadczona a ja niezbyt to zastanawiam sie czy jestem w stanie ja zadowolic :X
W dodatku mam pytanie czy jesli ona robila to bardzo duzo razy na rozne sposoby to odczucie bedzie mniej przyjemne/bardzo inne od tego gdyby zrobila to kilka razy?
Jest ktos w stanie sie cos na ten temat wypowiedziec? Ew. Priv
Dzieki :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zamierzasz spędzić z nia resztę zycia ze sie tym przejmujesz? Ruchaj jak sie da. Sie nauczysz. Nie qyjdzie to z kolejna bedziesz wiedzial wiecej. A to ze miala facetow nie znaczy ze jest "doświadczona" rownie dobrze moze lezec jak kłoda.
 

Sebix92

Active member
Czesc, mam pytanie.
Jestem 20letnim facetem - prawiczkiem
Jedyne seksualne rzeczy to masturbacja kobiecie natomiast poznalem fajna dziewczyne, z miasta, tylko rok starszą ktora miala 3 facetow, po 2 lata, z pierwszym podobno bardzo duzo uprawiali seksu w dodatku w roznych miejscach z drugim nie wyszlo i z trzecim tez 2 lata ale nie chciala z nim uprawiac duzo seksu bo myslal tylko o sobie.
Mimo wszystko podoba mi sie jej charakter i to jaka jest, pomimo ze nie jest hot 6/10 w skali top model.
Ale naszla mnke teraz taka watpliwosc ktora mam nadzieje ktos mi wybije z glowy bo co prawda pogodzilem sie z tym ze to robila i miala faceta, ale jak tak mysle ze jest w chu doswiadczona a ja niezbyt to zastanawiam sie czy jestem w stanie ja zadowolic :X
W dodatku mam pytanie czy jesli ona robila to bardzo duzo razy na rozne sposoby to odczucie bedzie mniej przyjemne/bardzo inne od tego gdyby zrobila to kilka razy?
Jest ktos w stanie sie cos na ten temat wypowiedziec? Ew. Priv
Dzieki :)
Doświadczone są potrzebne w życiu mężczyzny. Sam to kiedyś wspomnisz.
 

Janek77

Member
W sumie tak, widze diesel po kolejnej wypowiedzi ze nie wierzysz w prawdziwa milosc :p a mi sie w sumie taka marzy ^^

Wiem ze takie cos duzo mi da ale jednak seks w viekawszy sposob dla mnie bedzie wow a jednak dla niej juz znajome uczucie ^^
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Hahaha.
Fakt.
Jasne ze wierze w prawdziwa milosc. W koncu jestem żonaty :ROFLMAO:
Tylko jak ma przyjsc to przyjdzie. Dlatego jak napisalem. Ruchaj. A jak nie wyjdzie to nie wyjdzie. Madrosci z forum nie pomoga.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry