• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Klinika ibis warszawa miało być tanio?

gtege

New member
Witam. Chciałem pozbyć się stulejki całkowitej w centrum medycznym wola tak żeby było to refundowane. Jednak wyczytałem z forum że niestety już tak nie jest. Dlatego pomyślałem że zrobię to prywatnie w klinice ibis,wyczytałem tu że wizyta to koszt 100zł i operacja 900zł. Dlatego pomyślałem że to nie tak dużo i się skuszę. zadzwoniłem,umówiłem się na wizytę i się okazało że koszt wizyty to 180zł a operacja 3500zł!? nie rozumiem..znacie może jakieś tańsze kliniki?
 

gtege

New member
dobra umówiłem się na wizytę w conti-medica. koszt usunięcia stulejki to podobno 900zł i konsultacja 120zł więc nie tak źle. 1500zł mogę na to wszystko przeznaczyć,byle się już tego pozbyć..
 

Pan_Ahmed

New member
gtege napisał:
zadzwoniłem,umówiłem się na wizytę i się okazało że koszt wizyty to 180zł a operacja 3500zł!??
3500 za obrzezanie?! Wow, to chyba najdroższe obrzezanie o jakim słyszałem.
Co innego jeśli jest to cena za zabieg prostowania penisa, który wykonuje niewiele klinik w Polsce.
 

gtege

New member
No nie wiem,proponowała mi kilka miejsc wizyty u doktora.powiedziałem że obojętnie i chciała mi dać wizytę gdzieś przy metrze wilanowska. wizyta ta miała kosztować 180zł co już było dla mnie dziwne. nei wiem o co chodzi ale zapisałem się do conti-medica. mam nadzieję że tam będzie też ok :)
 

Agrafix

New member
Tak troche odnosnie cen, bo ktos sie zdziwil ze 3500zl.
Kiedys, z jakies dwa lata temu w Kawa czy Herbata chyba, to co leci z rana w na TVP1 albo TVP2 byl wywiad z jakims dziadkiem, lekarzem co usowa miedzy innymi stulejki, koles powiedzial ze takie zabiegi to koszt od 5000zl w wzwyz.
No kurwa niebywałe! Ktos nie wie nic, zaslyszy taka cene i sie za glowe lapie, kiedy prywatnie, calkiem profesjonalnie i z super efektem mozna sie zamknac w kwocie 700-800zl z wizytami, zabiegiem, badaniami.
 

Pan_Ahmed

New member
Agrafix napisał:
Tak troche odnosnie cen, bo ktos sie zdziwil ze 3500zl.
No właśnie dla mnie taka cena jest cholernie wysoka i nigdy bym tyle nie zapłacił za ten zabieg. Z reguły za obrzezanie w prywatnych klinikach płaci sie od 700zł do 1500zł (te niższe ceny z reguły są ze znieczuleniem miejscowym, zaś te wyższe ze znieczuleniem krótkim-dożylnym). Jeżeli cena przekracza 2000zł to już jest moim zdaniem o wiele za drogo jak za taki zabieg.
Obrzezanie uchodzi w końcu za jeden z najprostszych zabiegów w urologii, który niejednokrotnie wykonują już bardzo młodzi lekarze urolodzy.
3500zł to dobra cena, ale za zabieg prostowania krzywego penisa, a nie za de facto usunięcie kawałka skóry.
 

Podobne tematy

Do góry