• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kąpiel po obrzezaniu

MCK

New member
Witajcie. Przeszukałem forum, internet i nie znalazłem 100% odpowiedzi na moje pytanie.
Jestem 3 tygodnie po obrzezaniu całkowitym staplerem, wędzidełko miałem na zwykłych szwach (resztki powyciągałem), natomiast same klipsy jeszcze nie wypadły (tylko kilka). Do rzeczy, czy mogę sobie na spokojnie jechać jutro nad jeziorko i bez obaw wchodzić do wody czy jednak bać się jakiegoś zakażenia itp? Pozdrawiaam
 

AGv

Active member
Trudno mi powiedzieć jak to jest z klipsami, bo miałem robione skalpelem, ale że szwami chodziłem co 2 Dz dzień na basen. Po prysznicu stosowałem octanisept. Nic się nie stało
 

wacie

Active member
Po trzech tygodniach teoretycznie wszystko powinno być zagojone.
Nie wiem czemu masz jeszcze zszywki , natnij pierścień , próbuj samemu je wyciągnąć.
Co do kąpieli w brudnej wodzie ?
Sam musisz ocenić czy nie masz gdzieś jeszcze otwartych ranek.
 

nope

Well-known member
Ja bym też odradził jezioro itd. mi lekarz zezwolił na basen itd po 6-8 tygodniach. A wanna to wiadomo to już mozesz bez problemu. A jezioro to jednak to zarazki itd chociaż powinno być już wygojone ale skoro masz jeszcze zszywki to bym nie ryzykował
 

Podobne tematy

Do góry