• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jądra

1975

New member
Mnie się zdarza czasami rano, zaraz po przebudzeniu kiedy mi stoi, wtedy jedno jest zdecydowanie bardziej twardsze
 

Szymeek

New member
Zauważyłem również ze na jądrze odczuwalna jest jakaś krostka, nie boli ani nic, dodam ze mam 16 lat

Na jądrze w mosznie
 

1975

New member
Nie przejmuj się specjalnie wszystkim z racji na swój wiek i okres dojrzewania w którym właśnie teraz jesteś. Masz tyle lat ze właśnie teraz zmienia się twoje ciało a także narządy i pojawiają się rożnego rodzaju pytania, wątpliwości a także widoczne zmiany. Obserwuj swoje ciało ale bez przesady. Z dystansem i spokojnie do tego podchodź. Jeżeli nic nie boli w dłuższym czasie, nic nie dokucza śmiało możesz zapomnieć o tym. Krostki itp w twoim wieku w wielu miejscach teraz są jakby rzeczą oczywista.
 

Szymeek

New member
Tylko wiesz, ja to mam jakby w ,,środku”, tego nie widać, to jest na jądrze w środku. Nie wiem czy rozumiesz ?

Mam nadzieje ze to nie jest rak ;(

Czuje czasami podczas siedzenia takie mrowienie moszny jakby ale myśle ze to normalne
 

NapletonBonaparte

Active member
Nie słuchaj się osób, które wydają Ci diagnozę przez internet.

Jeżeli coś wzbudza Twój niepokój, pogadaj ze starszymi, że coś wyczułeś i chciałbyś zrobić USG jąder. To koszt 100-150zł, więc nie tak dużo, a będziesz miał klarowną sytuację.

Ja na początku stycznia też robiłem - jedno jajco typowo mnie bolało, było twardsze od drugiego, jakby opuchnięte. Mam 26 lat, więc jestem w grupie podwyższonego ryzyka, ale skończyło się tylko na strachu. I całe szczęście.

Musisz zrozumieć, że jeśli sam nie zadbasz o jajka, nikt za Ciebie tego nie zrobi.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1
N Przewlekły ból jądra Inne 5
P Jądra ponad moszną przy niskich temperaturach - fiksacja? Inne 3
B Sflaczały worek na jądra Inne 3

Podobne tematy

Do góry