• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jacek Ogrodnik Józefów

peter

New member
Witam,
mam problem z wedzidelkiem. Zastanawiam sie nad klinika w Józefowie u doktora Jacka Ogrodnika. Mial ktos moze u niego zabieg?
operacja odbywa sie w klinice czy trzeba w szpitalu?
Dr JAcek Ogrodnik stosuje znieczulenie miejscowe czy poprzez uspienie(rok temu mialem zabieg w otwocku dostalem znieczulenie w kregoslup, wole miejscowe gdyz po zabiegu chcialbym jechac odrazu do domu, a w szpitalu musialem lezec 2 dni)
Prosze o szybka odpowiedź, gdyz chcialbym pozbyc sie tego problemu jak najszybciej :< ,

a i sory za bledy:p
 

tomason2580

New member
Cześć. Ja miałem w poniedziałek zabieg plastyki napletka u dr. Ogrodnika. Dziś jest środa a ja jak narazie jestem bardzo zadowolony z wyników zabiegu. Dr. wykonał zabieg wg mnie dobrze, schludnie opuchlizan była nie duża już powoli schodzi. Lekarz bardzo miły wszystko ładnie tlumaczy i wie co robi. Za zabieg zapłaciłem 500zł oraz 100zł za wizyte przed. Dzień po zabiegu mialem tez wizyte lecz juz darmową. Także z całego serca polecam tego doktora.
 

uniuse

New member
Mam u niego wizytę w najbliższą środę. Denerwuję się jak nie wiem co. Pokazać komuś obcemu swoje "zabawki". Jakoś nie mogę się pogodzić z tą myślą :)
Nie wspomnę o samym zabiegu. Zdecydowałem się na całkowite usunięcie napletka. Nie chce się bawić w podcinanie, powiększanie, wydłużanie. Raz a pożądnie. Ciach i po wszystkim :)

Tak na serio to przydałyby się jakieś słowa otuchy i zachęty od Was :)
 

uniuse

New member
Mam u niego wizytę w najbliższą środę. Denerwuję się jak nie wiem co. Pokazać komuś obcemu swoje "zabawki". Jakoś nie mogę się pogodzić z tą myślą :)
Nie wspomnę o samym zabiegu. Zdecydowałem się na całkowite usunięcie napletka. Nie chce się bawić w podcinanie, powiększanie, wydłużanie. Raz a pożądnie. Ciach i po wszystkim :)

Tak na serio to przydałyby się jakieś słowa otuchy i zachęty od Was :)
 

bobek32

New member
uniuse napisał:
Nie chce się bawić w podcinanie, powiększanie, wydłużanie. Raz a pożądnie. Ciach i po wszystkim :)
Tak na serio to przydałyby się jakieś słowa otuchy i zachęty od Was :)
Z tym calkowitym obrzezaniem to bym radzil przemyslec... Napletek fajna rzecz... Czemu chcesz sie go tak od razu pozbywac...
jesli jestes w miare mlody to masz jeszcze duzo czasu przed soba... Zobaczysz jak bedzie

Co do wstydu przed sciagnieciem gaciorow to też miałem takie obawy. Powiedzialem o nich nawet lekarzowi... Odpowiedzial tylko "Widzialem juz mnostwo pisiorkow, niczym mnie Pan nie zaskoczy"... Jak zobaczyl to tylko sie usmiechnal i powiedzial ze "ksiazkowa stulejka"
To jak pojdzie Ci u lekarza to zalezy od niego. Jak jest w profesjonalnista to na prawde nie ma o co sie martwic. Ja na pierwszej wizycie mialem treme, na drugiej to juz sam sie kladlem i opuszczalem spodnie, na trzeciej to samo.. 0 stresu.
Urolog nie jedno juz widzial i nie jedno juz go nie zaskoczy
 

uniuse

New member
Chce się poddać całkowitemu obrzezaniu bo widziałem dużo zdjęc po operacjach i te po całkowitym wyglądają poprostu lepiej :) nie wiem jak to powiedzieć. Wydaj mi się, że wszsytko lepiej się goi, szybciej. No sam nie wiem. Wole się wszystkiego pozbyć i już :)
Miałem już kilka zabiegów operacyjnych w życiu. Blizny goja się na mnie jak "na psie". Liczę, że szybko wrócę do pełnej sprawności:)

No dobra ja spadam, za godzinkę wizyta, ufffff. Nerwy straszne :)
 

uniuse

New member
Poszło tak sobie. Doktor kazał ćwiczyć, nie chciał mnie operować. Po paru miesiącach umówiłem się na zabieg w innej klinice. IBIS dr Torz. Ćwiczenia nic nie dały. Za 2 dni będzie po problemie :)
 

Podobne tematy

Do góry