• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Hej, 24 dni po obrzezaniu i oponka...

Czesć 24 dni temu przeszedłem zabieg obrzezania. Nie będe sie tu rozpisywał ale wszystko przebieglo dobrze bez zadnych powikłań oprócz tego obrzęku....5 stycznia mam drugą wizyte u lekarza. Na pierwszej powiedział ze to zniknie. Pytanie do was czy waszym zdaniem to zniknie, jak widać mam jeszcze połowe szwów, jakies maści na to albo cos ?
 
 

Amek

Active member
Byłeś na kontroli? Te szwy to już chyba powinny wypaść. Co mówił lekarz?

Jeśli masz kontakt z lekarzem to dzwoń i pytaj, od tego on jest...

Jeśli chodzi o obrzęk, to tak jak pisze lekarz trzeba jeszcze czekać, ewentualnie możesz kupić sobie jakieś leki na obrzęki i stosować, chociaż mój lekarz nic nie poleca, tylko czas

Dodatkowo myślę, że można robić masaż tego obrzęku jak już wypadną szwy

Jest szansa, że przez te szwy ten obrzęk jeszcze się utrzymuje i po ich usunięciu sytuacja się poprawi
 
Byłeś na kontroli? Te szwy to już chyba powinny wypaść. Co mówił lekarz?

Jeśli masz kontakt z lekarzem to dzwoń i pytaj, od tego on jest...

Jeśli chodzi o obrzęk, to tak jak pisze lekarz trzeba jeszcze czekać, ewentualnie możesz kupić sobie jakieś leki na obrzęki i stosować, chociaż mój lekarz nic nie poleca, tylko czas

Dodatkowo myślę, że można robić masaż tego obrzęku jak już wypadną szwy

Jest szansa, że przez te szwy ten obrzęk jeszcze się utrzymuje i po ich usunięciu sytuacja się poprawi
Wizyte mam za 3 dni, szwy po kolei wypadaja wiec napewno wypadna. Ale martwi mnie ten obrzek kurde. A u ciebie jak to wyglada ile czasu od zabiegu ?
 

MKD

Active member
U mnie obrzek z zniknal calkowicie po okolo 3 tygodniach po zabiegu jak juz szwy nie trzymaly tylko byly tak jakby przyklejone a ja o tym nie wiedzialem.

ale musze przyznac, ze bardzo dbalem o sprzet. Opatrunki uciskowe na wysokosci obrzeku mogly mi pomoc bo po nich widzialem wyrazna poprawe. Penisa nosilem do gory przez dlugi czas i bez przerwy (prawie 4 tygodnie)

moczylem w rumianku przez okolo 10 dni raz dziennie 15 minut a pozniej w wodzie z mydlem kolejne 15.

polecam probowac pozbyc sie szwow, ja sobie przysiadlem do tego j wszystko odeszlo bardzo latwo
 

Amek

Active member
Wizyte mam za 3 dni, szwy po kolei wypadaja wiec napewno wypadna. Ale martwi mnie ten obrzek kurde. A u ciebie jak to wyglada ile czasu od zabiegu ?
Ja jestem 16 dni po i mój obrzęk jest większy, ale ja miałem rekacje uczuleniową, więc mój przypadek jest inny i opieram się na tym co mówi lekarz. Prącie do góry i czekam, za mniej niż 2 tygodnie mam kontrolę.

Pytałem urologa o oponki i obrzęki i on mówił że wszystko schodzi tylko trzeba czasu
 

Podobne tematy

Do góry