• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Hard Flaccid/Overextended Flaccid

lukas900

Active member
@NajSzrama mam podobie. Słaba erekcja od lat spowodowana nadmiernym napięciem mięśni. Antydepresant rozluźnia mi mięśnie podbrzusza, zwieracz, eliminuje nerwicę psychosomatyczną, ale wzwód dalej słaby… myślę nad Sildanefilem.
 

NajSzrama

New member
To pewnie uszkodzenie nerwów bo jaki uraz może trwać tyle lat? Jeszcze nie widziałem nikogo kto by wyleczył long flaccid
W ciągu dnia non stop odczuwam że coś jest nie tak z dnem miednicy, jest jakby cały czas osłabione
 

lukas900

Active member
U mnie osłabione, bo zbyt napięte.. erekcja jest spoko, ale nie pełna gdy mało stresów. Dziwne to… czemu mówisz, że nikt nie wyleczył hard flaccid? Ja w sumie nie wiem jak to leczyć, fizjoterapia mi nie pomogła.
 

NajSzrama

New member
Odczuwam lekką poprawę ale trzeba go zostawić całkowicie w spokoju, nie można nawet poprawiać w spodniach podczas erekcji, zawsze musi być skierowany głową do dołu - dzięki temu wraca mi czucie 😀 Dziwne ale widocznie taka pozycja pozwala na gojenie się haha
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D hard flaccid - ktoś? coś? Zaburzenia erekcji 5
F Hard flaccid Inne 0
Z Syndrom hard flaccid Zaburzenia erekcji 2

Podobne tematy

Do góry