• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

gródki perliste prącia czy po laserowym zabiegu odrastają

Cinek16

New member
@pelesos pisał, że czasami trzeba drugiego zabiegu i rzadko trzeciego, by się ich w pełni pozbyć.
razem z podcięciem doktor usunął mi grudki, mija we wtorek 3 tygodnie od zabiegu, rany się zagoiły, i zostały w miejscu grudek podskóra jak by takie białe mało widoczne ślady, ciekawe czy to gówno znowu odrasta czy tak ma być, lekarz który to usuwał dał mi dożywotnią gwarancje i prawo reklamacji więc dziwne że po moim pytaniu przed zabiegiem tak twierdzi a tu z tego co piszą ludzie to różnie z tym jest
 

Cinek16

New member
w sensie reklamacja jak by jakąś grudkę pominął a gwrancja że nie wyjdą dożywotnia, dziś też pierwszy raz od zabiegu wędzidełka uprawiałęm sex dość długo więc może przy dłuższym wzwodzie one się uwydatniają, jutro sprawdzę jak dojdę do siebie ;d
 

toastt

Well-known member
razem z podcięciem doktor usunął mi grudki, mija we wtorek 3 tygodnie od zabiegu, rany się zagoiły, i zostały w miejscu grudek podskóra jak by takie białe mało widoczne ślady, ciekawe czy to gówno znowu odrasta czy tak ma być, lekarz który to usuwał dał mi dożywotnią gwarancje i prawo reklamacji więc dziwne że po moim pytaniu przed zabiegiem tak twierdzi a tu z tego co piszą ludzie to różnie z tym jest
Skoro masz gwarancję, to na razie obserwuj sytuację i jak się znów pojawią to uderzaj do lekarza na poprawkę. Czy trzy tygodnie od zabiegu to aby nie za szybko na podjęcie aktywności seksualnej?
 

Cinek16

New member
nie mogłem wytrzymać ;/, ogólnie mam maleńki strupek, i z pod tego dziś zauważyłem że lekko krew się puściła i trochę pieczę, tej krwi było malutko jak by naruszyć w dzieciństwie strupek na kolanie, doktor powiedział że po 3 tyg w prezerwatywie bardzo delikatnie ;/ człowiek głupi ale serio nie można wytrzymać, glupi byłem że to zrobiłem wgl. bo żołądź mi się odsłaniał do rowka poniżej ciężko teraz super jest luźno przy zwodzie ale ile trzeba czekać aż to się wygoi? ręką delikatnie tez nie można? mam 18 lat, hormony mi buzują to nie jest łatwe
 

toastt

Well-known member
Rozumiem Cię, ale musisz mieć świadomość, że jeżeli "rozdrapujesz" jeszcze nie do końca zagojoną ranę, to powodujesz jej ponowne bliznowacenie, a blizna w przeciwieństwie do zdrowej tkanki nie ma aż takiej elastyczności.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B ktoś z was usuwał grudki perliste? Obrzezanie 20
M Słaba erekcja, grudki perliste, rozmiar. Proszę o pomoc Inne 2
R Grudki perliste Inne 13
A Grudki perliste Inne 13
J Mocno wrażliwe grudki perliste Inne 0

Podobne tematy

Do góry