• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

"Foliowy penis" - 4 dni po zabiegu obrzezania całkowitego

Bolek95

New member
Witam wszystkich :)

Jestem 4 dni po zabiegu całkowitego obrzezania z usunięciem wędzidełka. Powód - częściowa stulejka będąca skutkiem wielokrotnych bakteryjnych infekcji intymnych.

Generalnie wygląda na to, że wszystko się elegancko goi z tym, że z jednym małym "ale". Mianowicie skóra na żołedziu marszczy się oraz świeci (efekt, jakby na żołędziu była cieniutka folia). Czasami też swędzi niesamowicie.

Link do folderu ze zdjęciami:

Leczenie jakie stosuję od zabiegu to zmiana opatrunku i psikanie Octeniseptem rano oraz wieczorem. Z tym, że tutaj pojawia się kolejny problem, ponieważ po zastosowaniu Octeniseptu przez jakieś dwie minuty żołądź strasznie piecze oraz pojawia się krótki stan zapalny.

Opiszę Wam, jak zajmuję się pacjentem. Najpierw zdejmuję stary opatrunek, następnie psikam po szwach oraz żołędziu Octeniseptem, czekam do wyschnięcia, następnie zawijam gazą jałową żołądź na linii szwów tak, żeby opatrunek dość dobrze przylegał, układam pacjenta w pozycji do góry i zakładam ciasne bokserki. Od czasu zabiegu jeszcze go nie myłem żadnym mydłem, póki co do higieny stosuję tylko Octenisept.

Teraz pytanie, czy ktoś z Was ma pomysł, jak poradzić sobie z problemem tej skóry na żołędziu? Pomyslałem, żeby może zacząć smarować pacjenta Alantanem. Co o tym myślicie? To nie za wcześnie, jak na maść? Może smarować go, ale czymś innym np. wazeliną?

Druga sprawa, czy mogę czymś zastąpić Octenisept?

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Drayos

New member
Mozesz sie kąpać czy tam brac prysznic i delikatnie niskim cisnieniem z zimna woda oplukiwac „pacjenta” ale pod zadnym pozorem nie dotykaj mydla :) to forma masochizmu przynajmniej przez tydzień lub dwa.
Ogolnie opatrunek powinien spelniac swoja role. O octanisept musisz sie udac do apteki o jakies zastepstwo bo w obecnej sytuacji jest z tym problem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R penis przechylony w lewo Skrzywienie prącia 14
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16

Podobne tematy

Do góry