• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Epilepsja jak to w końcu z nią jest?

Witam, sorrki, że strzelam ostatnio tematami jak rambo z karabinu maszynowego. Mam też nadzieję, że nie łamię regulaminu i forum też dotyczy ogólnie męskiego zdrowia, a nie tylko sfer intymnych. Jest pewna rzecz która mi nie daje spokoju mianowicie czy padaczka jest uleczalna (tak choruję od roku przez próbę samobójczą sobie mózg uszkodziłem) czemu to dla mnie ważne a no dlatego, że boję się o tak zwany sudep (nagła śmierć u osoby z epilepsją naukowcy nie znają przyczyn, ale to rzadkie bardzo zjawisko) kolejna rzecz brak możliwości zrobienia prawka, a ostatnia no dotyczy sprzętu czytałem, że jak ma się padaczke to mogą nie zrobić obrzezania całkowitego :/
 
Śmiem powiedzieć, że jesteś kobietą. Twoje zachowanie doprowadza mnie do takich konkluzji (zobaczyłem mojego, wiesz że nie jestem atrakcyjny, wiesz że jestem jak na razie słabym samcem itd) i traktujesz z pogardą zupełnie jak p0lka. Ciekawa koincydencja zaiste.
 

samlukier

Member
Na Ciebie inaczej niż z pogardą nie da się patrzeć. Nie po tym co tu odpierdalasz. Pisał Ci ktoś wcześniej żebyś spierdalal na forum o depresji ale nie Ty kurwa rozumu nie masz to nie rozumiesz. A jak chcesz sprawdzić czy jestem kobietą to możemy się ustawić, pogadamy jak faceci.
 

nope

Well-known member
No szajs dobry robisz na tym forum poczynając od zbiórki na zabieg a wystarczy odkladac pieniazki, odstawic papieroski i divy a nastepnie dobry chirurg i zabieg.
 
Z takimi pieniędzmi jakie ja dostaję to ciężko będzie, a czasami u mnie na chacie bieda... I oprócz dokładania się jeszcze pożyczam rodzicom rzadko tak jest no, ale jest.
 

nope

Well-known member
To szukaj lekarza na DOBREGO na nfz. Takim jest Kuzniar z rzeszowa. Mozesz nawet maila wstepnie wyslac i pisac czy kwalifikujesz sie pod nóż. Chociaz jezeli lekarz obada ze wszystko z toba dobrze to ci na nfz nie zrobi. Prywatnoe to wiadomo inna bajka. A zabieg wcale nie jest bardzo drogi i na oewno dasz rade uzbierac.
 

nope

Well-known member
Jest kilka tematów z dziełami wykonanymi przez niego. Znajdziesz na forum. Tak możesz. Ma gosc konkretna wiedze i robi na nfz.
 

nope

Well-known member
Jest mail podany na jego stronie.... wpisz urolog rzeszow hubert kuzniar i zjedz na sam dol. Moze ci odpisze i moze zaprosi na wizyte(prywatną) ale zabieg mozesz odbyc na nfz. Wiecej urologow na nfz nie kojarze z forum. Jednakze ja na twoim miejscu bym kolowal hajsiwo na zabieg i znalazl sobie lekarza takiego jak ci odpowiada i ocenisz zdjecia jego roboty zebys byl zadowolony w 100% a nie popadanie ze skrajnosci w skrajnosc.
 

Podobne tematy

Do góry