• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne pomaranczowe plamki przy odbycie

anonim31253

New member
Tydzien temu po zrobieniu kupy na papierze pojawily sie czerwone plamki (chyba krew) i miejsca przy odbycie oraz sam odbyt zaczal mnie swędzieć wiec poszedlem po czopki odbytnicze, zaczalem stosowac czopki i krew zniknela ale od czasu do czasu caly czas mnie swedzi i dzisiaj zauwazylem jakies dziwne pomaranczowe plamki przy odbycie, wiecie co to moze byc ?

 

toastt

Well-known member
Może otarłeś się przy podcieraniu się lub miałeś zatwardzenie i zrobiła Ci się szczelina odbytu albo hemoroidy. Nie widać jakichś brodawek, które by mogły oznaczać chorobę przenoszoną drogą płciową, ale ja nie jestem lekarzem i tutaj warto by było się skonsultować z lekarzem w przypadku, kiedy po tych czopkach dolegliwości nie miną. Ważna jest też higiena i na czas leczenia może warto by było pomyśleć nad zrezygnowaniem z używania papieru toaletowego na rzecz podmywania się (przynajmniej jak jesteś w domu), albo chociaż nad zastosowaniem nawilżanego papieru toaletowego.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Dziwne zjawisko po masturbacji Inne 0
A Dziwne zaczerwienienie żołędzia Inne 5
L dziwne Inne 3
J Dziwne łaskotanie penisa Inne 14
M Dziwne ciemne/czerwone krostki na mosznie Inne 4

Podobne tematy

Do góry