• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna blizna

Soet

Member
Witam, na tym forum pojawiam się już po raz n-ty i domyślam się, że będzie to już mój ostatni raz.
Tym razem chciałem spytać was o radę. Mianowicie jakieś półtorej roku temu miałem zabieg częściowego obrzezania. Lekarz generalnie dobry, słyszałem, że linia cięcia jest elegancka itd. Ale na dzisiaj mój penis wygląda przynajmniej dziwnie. Dodam również, że generalnie gdy napletek jest nałożony to ten płyn się nie zbiera aż tak bardzo, natomiast kiedy napletek jest przez dłuższy czas zdjęty to oponka robi się już całkiem spora. Załączam zdjęcia:




Moje 3 pytania brzmią następująco. Po pierwsze Jak oceniacie, bo sam nie umiem tego zrobić. Po drugie czy jest może jakiś sposób, żeby jakoś zredukować tą oponkę i bliznę (tak wiem, mam zamiar również porozmawiać z lekarzem). I po trzecie, najważniejsze, czy uważacie, że powinienem zrobić korektę i zjechać do całkowitego? Jeśli tak to nie będę się już bawił w jakieś półśrodki i mogę pojechać nawet na drugą połowę Polski do najlepszego doktora jakiego oferuje nam rynek. Jak zwykle dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich.
 

mati12

Well-known member
Półtorej roku po zabiegu już nie powinno się dziać takie rzeczy Ogólnie robota wygląda na czysto dobrze zrobioną sprzęt też wygląda okej Ja bym się na żadne poprawki nie skusił owszem możesz przedyskutować z doktorem dlaczego się tak dzieje Może jakiś uczulenie na jakiś środek? A jak podczas zabaw? Po puchnie coś?
 

nope

Well-known member
Uważam że masz wycięte za mało ciasnej skóry. Widac ze pod linia szycia jest ciasno w obwodzie = ucisk na przeplyw limfy i stad oponka sie robi.
 

Soet

Member
Półtorej roku po zabiegu już nie powinno się dziać takie rzeczy Ogólnie robota wygląda na czysto dobrze zrobioną sprzęt też wygląda okej Ja bym się na żadne poprawki nie skusił owszem możesz przedyskutować z doktorem dlaczego się tak dzieje Może jakiś uczulenie na jakiś środek? A jak podczas zabaw? Po puchnie coś?
Podczas zabaw nie puchnie, jedynie zbiera się ta limfa. Udam się do lekarza i przedyskutuję tę sprawę. Dzięki i pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry