• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po zabiegu obrzezania Doktor Wojnar

Orfeusz

Member
Serwus!
Wczoraj dokladnie o godzinie 12 miałem zabieg obrzezania u doktora Łukasza Wojnara w przychodzi RothMedica Poznań. Czy według was jak na drugi dzień wszytko gites wygląda? Bo martwi mnie ta opuchlizna która przykrywa szwy oraz lekkie krwawienie z wędzidełka podczas zmiany opatrunku
Zdjęcia w linku:
 

Orfeusz

Member
Uff bo się mega martwiłem, boje się także że mi szwy pękną podczas wieczornych/porannych wzwodów XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kostek1989

New member
Też byłem cały w strachu, tym bardziej, że jak wracałem z kliniki taksówką to przy wsiadaniu zerwałem sobie opatrunek i jak wróciłem do domu to całe majtki miałem pokrwawione dlatego moja pierwsza zmiana opatrunku miała miejsce jakieś 3h po zabiegu. Co do wzwodów to ja miałem jeden na noc i to był jedyny bardziej bolesny moment wchodzący w obrzezanie i rekonwalescencje po. Starałem się myśleć o czymś ohydnym albo wstawałem na moment pochodziłem trochę i się kładłem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Orfeusz

Member
A kiedy miałeś zabieg i jaką metoda, oraz czy można prosić o zdjęcia już po całkowitym leczeniu bo jestem ciekaw XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kostek1989

New member
Zabieg miałem robiony 11.12. Ze stulejką męczyłem się ok 6lat. Nawracające infekcje, szczypanie przy sikaniu itp. W końcu w mikołajki trafiłem na sor, bo nie mogłem się normalnie wysikać (mocz zebrał się pod napletkiem, okropnie szczypało i wylatywał po kropelce) Założyli mi cewnik i ten właśnie cewnik był takim kopniakiem, żeby coś z tym zrobić bo nie dało się z tym normalnie funkcjonować. Miałem obrzezanie całkowite. Jak zrobię zdjęcia to dodam ale obecnie nie mam bo nawet o tym nie myślałem żeby robić zdjęcia po :D Bardzo się cieszyłem, że jestem juz po i gdybym wiedział, że przejde to prawie bezboleśnie to bym poszedł od razu bo nie było ani jednego momentu, w którym by mnie jakoś bardzo bolało :]
 

Orfeusz

Member
Ciesze się że ci się udało i masz to za sobą, też się z tym męczyłem i w końcu po 18 urodzinach się tym zająłem :D
Jako że znasz się na tym bardziej niż ja to mógłbyś ocenić jak to wyglądu po 1 dniu? W sensie czy lekarz na pierwszy rzut oka zrobił dobrą robotę XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

80051

Active member
Jakiego palenia zabronił? Ja pale zioło od pierwszego dnia zabiegu codziennie, znaczy wcześniej też hehe, i wg mnie to dzięki cudownej mocy marihuany penis mi się tak zajebiście goi
 

Orfeusz

Member
Jakiego palenia zabronił? Ja pale zioło od pierwszego dnia zabiegu codziennie, znaczy wcześniej też hehe, i wg mnie to dzięki cudownej mocy marihuany penis mi się tak zajebiście goi
XDDDDDDDDDD aż rykłem XDDD
W sensie zabranił palenia najlepiej a jak już muszę to maks 3 dzienniE XDDDD
 

Podobne tematy

Do góry