• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.
Witam, witam, dziękuję za oklaski tak wiem cieszycie się z mojego powrotu, a tak serio i odkładając intencje na bok. Miałem tam spine z pewnym userem co po prostu podobnie jak ja został zbanowany, ale podejrzewam, że z tą różnicą że on dostał perma, a ja bana 14 dniowego... Jeszcze zanim przejdę do tematu. Proszę was o merytoryczne odpowiedzi i serio no proszę was bądźmy poważni tak... Dobra. Jak wiecie no jest u mnie jak jest kto czytał moje posty ten wie elitą genetyczną nie jestem i w życiu się tak nie nazwę odpadem genetycznym całkowitym nie jestem nie jestem też zdrowy, ale bliżej mi do odpada genetycznego niż do zdrowego chłopaka. Co mnie trapi jak wiecie mam zespół aspergera w parze z nim idą OCD i najważniejsze to czego temat poruszam DYSPRAKSJA
co to jest dyspraksja w skrócie i najprościej mówiąc niezdarność ruchowa... Ale co mnie trapi gdy chodzę na płatne panie i muszę dominować w pozycji na misjonarza wytrzymuję maks półtora minuty albo 2 minuty i koniec ciało odmawia posłuszeństwa nie ważne jak bardzo chcę dalej nie ważne jak bardzo próbuję napierać dalej po prostu za chiny ludowe nie mogę... Kolejna rzecz czasami przy niektórych bardziej skomplikowanych ruchach nie tylko w seksie, ale na przykład w życiu codziennym czuję taki jakby "wyskok mięśni" jakby mi mięśnie miały wyskoczyć albo to jest skurcz nie wiem, ale pytałem kumpla i on takiego problemu nie ma. Trzecia sprawa na wfie zawsze się ze mnie śmiali jaki jestem niezdarny i wykonuję ćwiczenia jak kaleka nie raz było tak że nie potrafiłem na zbijaku kogoś trafić mimo że chciałem żeby piłka poleciała prosto na niego to jak rzuciłem to piłka leciała w zupełnie innym kierunku... Co sądzicie? da się jakoś zniwelować objawy dyspraksji? podobno to jest nieuleczalne jak asperger, a co do OCD to chyba da się wyleczyć nie wiem. Ale najistotniejsza dla mnie jest ta niezdarność ruchowa. Dziękuję wszystkim którzy rzetelnie i poważnie podeszli do tematu. Pozdrawiam.
 

nope

Well-known member
Masz to stwierdzone czy sobie sam tak stwierdziles? Wziales sie za siebie z cwiczeniami itd? To normalne ze bedziesz miec mniej sily i kondycji i bedziesz zastany jak nie bedziesz nic robic i bd miec nadwage jezeli o to chodzi bo nie do konca to rozpisales. Dobry fizjoterapeuta i cwiczenia i sie poprawi bo czytajac o tej dyspraksji to te objawy twoje nie mają się za dużo do tej choroby oprocz tego tekstu "miesnie mialyby mi wyskoczyc" to jest jedynie dziwne.
 
@nope Asperger zdiagnozowany, OCD i dyspraksja jeszcze nie, ale jak byłem u lekarza kiedyś to sam powiedział że z koordynacją ruchową u mnie jest tragicznie czy coś w tym stylu.
 

nope

Well-known member
No jak nie stwierdzone to tak nie rzucaj tym. Nie masz wysilku nic nie robisz to tak bedzie. Pewnie jestes na dodatek cały pospinany i miesnie masz w wielu miejscach w przykurczach. Cwiczenia i fizjoterapia. Choc no ja nie jestem lekarzem wiec moge gadac glupoty.
 

nope

Well-known member
Odwiedz lekarza ogarnietego ktory ci to jak juz to potwierdzi i wtedy pomyslisz jak z tym walczyc a jak to nie to to sie bierz za siebie i tyle
 
Do góry