• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dyskomfort przy naciąganiu napletka

Hej, nie wiedziałem jak dokładnie opisać problem dlatego stąd ta nazwa tematu, ale ogólnie problem polega na tym że 2 miesiące temu miałem zabieg obrzezania częściowego. Do tej pory wszystko się zagoiło, również z rehabilitacją nie było problemu lecz jest jeden mankament mianowicie: przy dłuższej nieaktywności przy naciąganiu napletka jest lekki ból i dyskomfort, jakby napletek przyklejał się do żołędzi i muszę go rozkleić. Od razu mówię że higiena jest zadbana podmywam się 2 razy dziennie więc to nie żadna mastka. Oczywiście po "gimnastyce" i porozciąganiu go parę razy jest w porządku i normalnie działa jak trzeba. Może troche panikuję i to raczej nic takiego ale chciałem tez zapytać się czy może przy takiej przypadłości warto używać jakichś nawilżaczy przy masturbacji? Lub używac maści natłuszczającej? Chciałbym również wysłuchać was kiedy mniej więcej cały dyskomfort i w pełni sprawność wróciła.
 
Zapomniałem dodać że też przy dłuższej zabawie okolice wędzidełka przybierają szary kolor i schodzi skóra, oczywiście po umyciu wszystko schodzi.
 

Trolo

Well-known member
To normalne, że się przyklei trochę po dłuższej nie aktywności. Do masturbacji możesz używać jak i nie własne preferencje uwzględnij, ale masturbacja raczej z zsuwaniem napletka powinna dodatkowo pomóc.
 

Podobne tematy

Do góry