• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duża opuchlizna

Cześć. 4 dni temu miałem wykonywany zabieg obrzezania całkowitego. Lekarz po zabiegu mówił, ze wszystko poszło bardzo dobrze i wypuścił mnie do domu. Na drugi dzień jednak po nocnych wzwodach obudziłem się z całym zakrwawionym opatrunkiem i delikatnym krwawieniem, które po czasie ustało
Moj problem polega na tym, że nie mogę zobaczyć rany szytej dookoła żołędzia, ponieważ jest ona zakryta przez skórę, której nie da się odciągnąć z powodu obrzęku. Czy są powody do obaw jak nie mogę ściągnąć tej skory żeby zobaczyć ranę szytą czy obrzęk tego typu jest u niektórych normalny po takim zabiegu?
 

Trolo

Well-known member
Nie da się zsunąć, czy się po prostu tego boisz, że będzie boleć? Opatrunek powinieneś mieć ciasny, żeby właśnie wzwody nie narobiły szkód. Obrzęk jak najbardziej jest normalny jedni mają większy drudzy mniejszy. Noś penisa do góry, konsultuj się ewentualnie z lekarzem.
 
Czuć duży dyskomfort, a nie chce robić niczego na siłę, żeby nie rozerwać szwów. Dodatkowo przy dotyku czuć ból, ewidentnie od opuchlizny
 

Na drugi dzień po nocy byłem na SORze i lekarz zobaczył i powiedział ze wszystko jest okej tylko żeby opatrunek moczyć w Borasolu np. Żeby szybciej zeszła opuchlizna. Skóra nie była wtedy jednak, aż tak wysoko jak teraz. Obawiam się ściągać na dół na siłę, bo nie chce rozerwać rany szytej.
 

Podobne tematy

Do góry