• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Artur Pietrusa - Częstochowa

mietekmietkowy

New member
Witam, niedługo mam mieć zabieg u tego doktora, chciałbym usłyszeć jakieś opinie na jego temat. Widziałem dużo pozytywnych komentarzy na jego temat, ale w innych sprawach niż obrzezanie. Byłem na wizycie która trwała błyskawicznie, szybka diagnoza, z psychologicznego punktu widzenia niezbyt profesjonalnie, mam trochę obaw. Powiedział, że wytnie mi pewną część napletka i wydłuży więzadełko i tyle w cenie 900zł.proszę o opinie
 

mietekmietkowy

New member
Jestem 3dni po zabiegu. Własnie zdjąłem opatrunek, i jak na razie jestem zadowolony z samego zabiegu i jego efektów. Żadnego krwawienia, prawie nie widać opuchlizny, wydaje mi się ,że elegancko zaszyte rozpuszczalnymi szwami. Opatrunek pozwalal mi na swobodne oddawanie moczu. Celna porada na wzwody, czyli okład lodowy na noc(piecze trochę przez to, ale chyba lepsze to niż żeby rozerwało szwy i było krwawienie..). Wszystko wyniosło mnie 900zł zabieg, 120zł wizyta i 34zł badania. Także polecam niezdecydowanym.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Dr.Artur Pietrusa,Katowice Lekarze 0
Y Wędzidełko Częstochowa Lekarze 0
C Częstochowa - Obrzezanie, Jaki lekarz? Lekarze 0
G Częstochowa Stulejka 1
S Częstochowa-NFZ Lekarze 0

Podobne tematy

Do góry