• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długość więzadełka i penisa

Azus

New member
Witam,
Zastanawiam się czy moje więzadełko jest w porządku.
Mam stała partnerkę i penetracja nie powoduje problemów. Czasami lekko ciągnie jak robimy to bez prezerwatywy i jest sucho.
Jest potrzeba coś majstrować przy nim? Jeśli tak to jakim sposobem najlepiej? Nie chce stracić czucia którego i tak mało.
Co sądzicie o wielkości członka? Wiek 25 lat.

 

don_domini00s

Active member
Jesli chodzi o rozmiary to myślę że nie masz powodów do kompleksów, myślę ze 17-18 we wzwodzie?. Wędzidełko na niektórych zdjęciach bardzo krótkie chyba ze az tak mocno ściągasz skórę ze az się przygina żołądź. Np na zdjęciu 4 w miarę normalnie to wygląda od boku. Dla spokoju umów się na wizytę u urologa jakiegoś dobrego niech oceni lekarskim okiem.
 

Azus

New member
Jesli chodzi o rozmiary to myślę że nie masz powodów do kompleksów, myślę ze 17-18 we wzwodzie?. Wędzidełko na niektórych zdjęciach bardzo krótkie chyba ze az tak mocno ściągasz skórę ze az się przygina żołądź. Np na zdjęciu 4 w miarę normalnie to wygląda od boku. Dla spokoju umów się na wizytę u urologa jakiegoś dobrego niech oceni lekarskim okiem.
14 w wzwodzie.
To nie powinno być tak ze cała skóra schodzi jak sciąga sie i więzadełko luzno powinno być?
 

don_domini00s

Active member
I gites, jak Twojej partnerce pasuje to nie patrz na rozmiar bo to nie wszystko jak pisze @Opalonykurczak . No w teorii nie powinno być napięte i krzywić/ciągnąć żołędzi w dół. Wtedy zwyczajnie jest niewygodnie, boli a na samym wędzidełku powstają jakies mikro rany, pęknięcia które potem się zabliźniają i w konsekwencji skracają je dalej. Uderz do lekarza na konsultacje jeśli Cie coś martwi. Najwyżej będziesz miał w portfelu 200zl mniej ale spokojna głowę.
 

Azus

New member
@don_domini00s czy zabieg wydluzenia wiezadelka spowoduje wieksze odczucia podczas stosunku czy pogorszy sprawe?
Jak powinno byc prawidlowo, ze moge sciagnac cala skóre bez podwijania sie jej(zdjecie 6) oraz bez naciagniecia wiezadelka?
Jakim sposobem zabieg? Laserowo?
Jakies jeszcze uwagi, wady dotyczace penisa?
 

Trolo

Well-known member
Wielkość członka jest ok serio nie ma co się przejmować wielkością penisa jak sie dobrze współżyje z partnerką.
Odnośnie wędzidełka to już tutaj liczą sie Twoje odczucia. Ja miałem podobnie tylko u mie ciągło żołądź i usuwałem całkiem wędzidełko. Czucie mam zachowanie w pewnym stopniu na wędzidełku i na napletku w miejscu gdzie było, ale mi to nie przeszkadza całkowicie jest dobrze.
 

don_domini00s

Active member
Tak jak wyżej, odczucia to kwestia subiektywna zależy ile czucia zostanie po zabiegu w tym miejscu. Na resztę pytań odnośnie sposobu czy laserem czy skalpelem to już lekarz odpowie na konsultacji.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry