• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długość penisa

karlos

New member
4 dni temu miałem zabieg obrzezania całkowitego. Mój penis jest dosyć spuchnięty z lewej strony i z tyłu (przy wędzidełku). Zastanawia mnie fakt iż podczas erekcji mój penis mierzy około 11 cm. Dodam jedynie że przed zabiegiem liczył do 13 cm. Czy jest to spowodowane tym, że szwy oraz opuchlizna nie pozwala osiągnąć pełnego wzwodu? Na razie nie chcę przesadzać z erekcjami i sprawdzać bo boję się o szwy... :) Ale czy ktoś miał podobnie? Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

Trolo

Well-known member
Może tak być, że nie osiąga pełnego wzwodu i trzeba zaczekać do pełnego zagojenia. Chyba, że mierzyłeś z napletkiem to już 2 cm nie wrócą.
 

Fila123

New member
Ja jestem prawie sześć tygodni po obrzezaniu całkowitym i mam ten sam problem. Brakuje 2cm we wzwodzie.
Znalazłem tutaj temat sprzed paru lat. Był tam link do jakiegoś amerykańskiego forum gdzie ludzie pisali, że się długo z tym bujali. Masowali rozciagali i jednym pomogło a innym nie bardzo. Może ktoś tutaj napisze o swoich doświadczeniach po dłuższym czasie?
 

toastt

Well-known member
Może szwy Cię ciągną albo podświadomy strach przed bólem sprawia, że erekcja jest słabsza. 4 dni po zabiegu to zdecydowanie za krótko by dokonać rzetelnej oceny. Daj sobie czas i nie nakręcaj się na zapas.
 

karlos

New member
Może szwy Cię ciągną albo podświadomy strach przed bólem sprawia, że erekcja jest słabsza. 4 dni po zabiegu to zdecydowanie za krótko by dokonać rzetelnej oceny. Daj sobie czas i nie nakręcaj się na zapas.
Właśnie podczas erekcji boli mnie penis przez opuchliznę więc być może masz rację.
 

nope

Well-known member
Nie ma jednoznacznego pomiaru. Mierz dociskajac do kosci to wymiar powinien zawsze wychldzic taki sam a rozmiary wam wroca. Pozatym macie takie same wielkosci fiutow tylko przy obrz calkowitym zdarza sie ze na poczatku naciaga skore z brzucha i robi sie efekt wizualny ze pacjent jest krotszy. Po czasie skora sie naciaga i sie wyrówna.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry