• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czym go smarować do zabawy

Michal661

New member
Witam jestem 3 tygodnie po zabiegu no i człowiek z chęcią już by czegoś spróbował. Z sexsem poczekam bo to jednak większy wysiłek ale jakieś ręczne robótki delikatnie myślę że by były ok.

No ale jest problem bo on jest tak wrażliwy że ciężko go złapać I myślałem o jakimś poślizgu tylko nie za bardzo wiem co no i drugie mam jeszcze szfy które nie za bardzo chcą odpaść
 

Ralek15

Member
Witam jestem 3 tygodnie po zabiegu no i człowiek z chęcią już by czegoś spróbował. Z sexsem poczekam bo to jednak większy wysiłek ale jakieś ręczne robótki delikatnie myślę że by były ok.

No ale jest problem bo on jest tak wrażliwy że ciężko go złapać I myślałem o jakimś poślizgu tylko nie za bardzo wiem co no i drugie mam jeszcze szfy które nie za bardzo chcą odpaść
Ja współżyłem już w pierwszy tygodniu a co mówić w trzecim. Mogę Ci polecić masz bardzo fajną do zabaw ręcznych i do sexu Mucovagin normalnie smarujesz i jedziesz a poza tym najzwyklejsza wazelina tylko musisz trochę więcej nałożyć. Obydwie maści są idealne i sprawdzone przezemnie polecam
 
Witam jestem 3 tygodnie po zabiegu no i człowiek z chęcią już by czegoś spróbował. Z sexsem poczekam bo to jednak większy wysiłek ale jakieś ręczne robótki delikatnie myślę że by były ok.

No ale jest problem bo on jest tak wrażliwy że ciężko go złapać I myślałem o jakimś poślizgu tylko nie za bardzo wiem co no i drugie mam jeszcze szfy które nie za bardzo chcą odpaść
Ja zamówiłem zwykły wodny lubrykant na allegro bodajże za 9zł.
Szybko zasycha ale butelka starcza i daje poślizg polecam
 

MKD

Active member
Ja współżyłem już w pierwszy tygodniu a co mówić w trzecim. Mogę Ci polecić masz bardzo fajną do zabaw ręcznych i do sexu Mucovagin normalnie smarujesz i jedziesz a poza tym najzwyklejsza wazelina tylko musisz trochę więcej nałożyć. Obydwie maści są idealne i sprawdzone przezemnie polecam
Serio? po tygodniu? W zyciu bym nie pomyslal zeby robic cos takiego. Nawet smiem w to watpic bo 7-10 dni to dopiero wstepne zagojenie
 

Klemens

Member
Póki masz szwy to bym w ogóle nie ryzykował zabawy. Ja na pierwszy raz próbowałem z Unimilem Infinity silikonowym i został ze mną do tej pory, więc mogę go polecić, ale jeszcze na Twoim miejscu bym się wstrzymał.
 

Michal661

New member
Dzięki za info jeszcze poczekam. A co mi tam.
A powiedzcie kiedy można się spokojnie wykąpać marzy mi się w końcu położyć w wannie tak chociaż na 30 min żeby się dobrze wygrzac.
 

Podobne tematy

Do góry