• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy z moim członkiem wszystko okej?

Kubabuba

New member
Witam, mam 14 lat i zauważyłem że nie mogę w pełni ściągnąć skórki z penisa tzn mogę ale jest to ból, przeczytałem wiele artykułów itp. I boję się że może być to stulejka. Tak wogole co to dokładnie jest stulejka i co mi grozi gdy to zlekceważę, także widzę że sperma jest (czuje w dotyku) ale gdy spojrze to nie widzę nic białego! Oraz czy w tym wieku mogę uprawiać sex oczywiście w gumce i czy wszytko jest prawidłowie. Rozmiar w stanie wzwodu: 9 cm w stanie spoczynku: 5 cm, jestem trochę "gruby" i żeby odkryć calego penisa muszę ścisnąć skórę. Jestem nowy tutaj I szukam pomocy.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli wcześniej nie zsuwałeś napletka to owszem będzie ból, bo żołądź jest wrażliwy na dotyk jak i wewnętrzna cześć napletka. Ale ból może też występować od strony wędzidełka, wąskiego napletka. Tego czy Ci nic nie grozi to nikt Ci nie zagwarantuje.
Sperma przy częstym waleniu jest bardziej przeźroczysta niż biała. Również jak bardzo długo się stymulujesz możesz mieć wytrysk bardziej rozpuszczonej spermy niż jakbyś to zrobił w 1 minutę. Ilość spermy zmieni się wraz z postępem okresu dojrzewania. Seks w wieku 14 lat? Chyba nie masz co robić.... W Polsce seks można legalnie za przyzwoleniem drugiej osoby uprawiać od 16 roku życi, a druga osoba musi mieć chyba min 17 lat nigdy się ty nie interesowałem ale tak to chyba było. Jak chcesz więcej wiedzieć w temacie to zapraszam do google i poczytaj sobie. Także, mając 14 nie możesz legalnie uprawiać seksu. Jeżeli osoba jest starsza od Ciebie i to będzie odpowiadać za pedofilię, a jeżeli oboje macie 14 lat to oboje będziecie odpowiadać za seks.
Odnośnie rozmiarów to każdy ma innego penisa, inny etap okresu dojrzewania i pewnie penis dopiero rośnie. Do zakładania gumki liczy się bardziej grubość penisa niż długość, także u Ciebie to może być problem.
Normalnie każdy kto ma napletek musi go zsunąć, żeby odsłonić żołędzia.
 

Podobne tematy

Do góry