• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to żylak powrózka nasiennego

Krzywy

New member
Witam od jakiegoś czasu mam problem ze swoim lewym jądrem ponieważ po seksie z dziewczyną po jakimś czasie z Ok 30min poczułem ból i dyskomfort w lewym jądrze wystraszyłem się i wyczułem guzek który był miękki nad jądrem dosyć duży i był widoczny trochę mniejszy od jądra gdy się sam masturbowałem nic mnie nie bolało i nie wyczułem żadny guzków tylko po sensie z dziewczyną i teraz znowu czuje dyskomfort ból przechodzi do lewej strony podbrzusza a guzek jest wielki gdy podnoszę nogi guzek znika jednak jest tam coś twardego wybieram się do lekarza tylko chciałbym wiedzieć czy to napewno żylak powrózka nasiennego bo nie mam tego cały czas tylko po seksie dodam że jestem w wieku dojrzewania
 

Trolo

Well-known member
Żylaki powrózka nasiennego mogą wstępować owszem nawet i w wieku dojrzewania. Masturbacja czy seks nie ma nic do tego. Żylaki to nie jeden guzek, tylko powiększone żyły najczęściej za i pod jądrem w mosznie. Najczęściej występują w lewym jądrze. Nad jądrem masz najądrze i i możesz też wyczuwać nasieniowody. Sprawdź sobie dokładnie co i gdzie wyczuwasz. Czy dyskomfort nadal się utrzymuje?
 

Krzywy

New member
Żylaki powrózka nasiennego mogą wstępować owszem nawet i w wieku dojrzewania. Masturbacja czy seks nie ma nic do tego. Żylaki to nie jeden guzek, tylko powiększone żyły najczęściej za i pod jądrem w mosznie. Najczęściej występują w lewym jądrze. Nad jądrem masz najądrze i i możesz też wyczuwać nasieniowody. Sprawdź sobie dokładnie co i gdzie wyczuwasz. Czy dyskomfort
 

Marcin 30

Member
Pewne cechy, które opisujesz są tożsame z objawami 2lasnie żylaków, zaniepokoiło mnie tylko jedno zdanie które napisałeś "... trochę mniejszy od jądra..." to znak że jest bardzo duże i to jest najbardziej niepokojące. Najważniejsze, że zdecydowałeś się pójść do lekarza!
 

Podobne tematy

Do góry