• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to szwy uniemożliwiają prawidłową erekcję ? POMOCY ! :(

marek_gda

New member
Witam,
Piszę do was z ogromnym problemem !
Byłem obrzezany.. Dziś 9 dzień po zabiegu, mam jeszcze szwy.
Czy to normalne, że podczas wzwodu gdy jeszcze są szwy, penis nie osiąga odpowiedniej wielkości ? Mój zamiast się wydłużać, staje się grubszy i grubszy.. Max to 9cm długości (przedtem >15cm), ani drgnie więcej :/ Czy to szwy coś tam mogą trzymać ?

edit: nie czuję, żeby mnie cisnęły szwy ani nic. Czuję, że krew zbiera się na dole koło jąder, a penis się nie wydłuża :/
 

marek_gda

New member
Re: Szwy uniemożliwiają prawidłową erekcję ? POMOCY :( :(

Jeżeli ktoś był obrzezany to bardzo proszę o odpowiedź czy to normalne, że ze szwami nie chce rosnąć..
 

bioskaner

New member
9 dni to za krótko, u mnie norma dopiero została osiągnięta w 21 dniu. Ząbki po szwach mogą jeszcze pobolewać do 1 miesiąca. Bez paniki. Szwy wyjdą jak organizm zacznie finalizacje odbudowy układów chłonnych i krwionośnych w skórze co za tym idzie ziarninowania rany w finalnym etapie.
 

marek_gda

New member
bioskaner napisał:
9 dni to za krótko, u mnie norma dopiero została osiągnięta w 21 dniu.

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
9 dni to za krótko na to, żeby penis urósł do normalnych rozmiarów ? Czy o coś innego chodziło w tej wypowiedzi ?
 

RMed

New member
Witaj

Należy pomyśleć logicznie jak penis o wymiarach 15 cm zmalał do 9 cm?
przecież go nie skrócili! Kolega wyżej napisał że 9 dni to stanowczo za mało by sprawdzić czy penis jest cały i zdrowy poczekaj jeszcze trochę aż wygoi się wszystko.

Pozdrawiam RMed
 

marek_gda

New member
RMed napisał:
Witaj

Należy pomyśleć logicznie jak penis o wymiarach 15 cm zmalał do 9 cm?
przecież go nie skrócili! Kolega wyżej napisał że 9 dni to stanowczo za mało by sprawdzić czy penis jest cały i zdrowy poczekaj jeszcze trochę aż wygoi się wszystko.

Pozdrawiam RMed

Witam,
Dziękuję za odpowiedź.
Nie potrafię logicznie myśleć, ponieważ miałem komplikacje.. mój penis wyglądał jak przejechany przez pociąg towarowy :/ Boje się, że to przez to, że spuchł 2x bardziej niż ten (mam nadzieję, że mogę umieścić tu link): http://img5.imageshack.us/i/dscf0281ou8.jpg/ < tu widać mega oponę, ale też penisa. A u mnie była sama opona i to 2x większa..
Teraz już jest dobrze, bo penis wygląda w miarę normalnie podczas spoczynku, tylko podczas erekcji robi się gruby na dole i nic nie rośnie... długość bez zmian :( i na pewno mi się nie zdaje, bo widać różnice między np. 17cm a 9cm .. miarka nie kłamie. Boje się po prostu :(
 

bioskaner

New member
penis koniecznie cały czas do góry, smaruj detreomycyną, rób okłady rumianku lub rivanolu, wypoczywaj, możesz brać przeciwzapalne raz na dobę np. ibuprom 200mg.
 

Podobne tematy

Do góry