• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka ?

Darecki555

New member
Witam. Zgłaszam się do Was z takim problemem. Gdy penis jest w spoczynku mogę bez problemu zsunac napletek i spowrotem naciągnąć, inna sprawa wygląda gdy jest we wzwodzie. Penis musi być pośliniony , wtedy tylko schodzi napletek ale nie do końca ( patrz foto) Gdy już zejdzie napletek tak jak na zdjęciu , jest wielki kłopot żeby spowrotem zszedł na członka. Raz Gdy próbowałem spac z takim napletkiem , na drugi dzień pod węzidelkiem miałem ogromną opuchliznę. Mogę wstawić więcej zdjęć tylko pomóżcie bo nie wiem co robić
 

Trolo

Well-known member
No zdecydowanie masz bardzo ciasny pierścień na napletku. Czyli jest to stulejka częściowa. Spałeś bez napletka - spoko, bo próbowałeś go rozciągnąć, ale właśnie powikłaniem tego są opuchlizny zwiazane z niemożliwością odpłynięcia chłonki. Ja proponuję się obrzezać będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie. Chyba, że chcesz sie męczyć i Ci to nie przeszkadza. Ewentualnie częściowe obrzezanie i jakiś lekarz ładnie Ci wytnie to co jest wąskie, ale ryzyko niepowodzenia jest większe niż w przypadku obrzezania.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No masz stulejke. Trzeba sie glosic do lekarza. Najlepiej pokazac zdjęcia wlasnie takie jak to. Bedzie widzial ze w wzwodzie jest problem.
 

Humanista

Active member
Uuu ale cisnie. Do tego masz skrzywienie pracia. Idz do urologa, bo tak to seks bedzie mordega. Pokaz mu te fote to od razu zrozumie. Zawsze jest opcja plastyki napletka zamiast obrzezania, ale ja mialem, a potem stulejka i tak wrocila. Obrzezanie to najlepsza opcja. Z kolei na skrzywienie jest leczenie np. Metoda Nesbita, ale stulejka to wiekszy priorytet
 

Darecki555

New member
Tak wygląda koledzy mój penis w spoczynku, mogę spokojnie od razu ściągnąć napletek i go bez problemu zsunąc. Może tylko jakieś ćwiczenia albo maść pomogą ? Podczas sexu schodzi całkowicie i wraca również same.
 

Humanista

Active member
Wiesz, jesli schodzi podczas seksu, to widocznie przy nawilzeniu jakos sie to rozciaga. Ogolnie jesli nie odczuwasz dyskomfortu, to nie musisz nic z tym robic. Wielu facetow ma niewielka czesciowa stulejke albo zalupek i z tym zyja, bo im to nie doskwiera przy stosunku. Ja probowalem rozciagac, smarowalem olejkiem kokosowym i mascia sterydowa i mi nie pomoglo, ale mialem gorzej od ciebie - nawet podczas seksu nie moglem sciagnac ponizej tak 1/4 zoledzi. Wiec jak chcesz, to probuj rozciagac, ale nie rob sobie ogromnych nadziei, ze bardzo to poszerzysz.
 

Humanista

Active member
no to juz twoja decyzja. Warto w tych sprawach zasiegnac opinii profesjonalisty, idz do dobrego urologa na konsultacje, zobacz, co powie. Inaczej sprawa nie da ci spokoju, w koncu nie bez powodu postanowiles napisac na forum o swoim problemie
 

nope

Well-known member
Powiem tak. Prędzej czy pozniej sie wyłożysz na stole operacyjnym. Możesz to narazie olać ale i tak to sie o cięcie upomni.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry