• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to normalne po obrzezaniu

pitaq

Member
Witam, powiedzcie mi czy to powinno tak wyglądać, minie zaraz 2 miesiące od zabiegu i niepokoi mnie to że napletek w zwodzie zwija mi się pod żołądź, nic nie boli ani nie uciska tylko chyba powinien się przesuwać po żołędzi, mialem wycięte więcej skóry w okolicy wędzidełka a na czubku mniej, tak powinno być? Nie ukrywam że 3 raz iść pod nóż mi się nie uśmiecha... Zdjęcia
 

pitaq

Member
Zapomniałem dopisac że lewej strony nie chowie się tak do końca i taki cienki paseczek skóry wystaje
 

Zib33

Active member
Skoro miałeś wycięte jak opisujesz, to na dole (strona wędzidełka) skóra jest już napięta, więc górna część niżej nie zejdzie. Żołądź masz odsłoniętą, jesteś obrzezany, czemu sądzisz, że teraz napletek ma się po niej przesuwać?

Patrząc po zdjęciach wygląda to zupełnie ok.
 

pitaq

Member
Skoro miałeś wycięte jak opisujesz, to na dole (strona wędzidełka) skóra jest już napięta, więc górna część niżej nie zejdzie. Żołądź masz odsłoniętą, jesteś obrzezany, czemu sądzisz, że teraz napletek ma się po niej przesuwać?

Patrząc po zdjęciach wygląda to zupełnie ok.
Się naczytałem o stylach obrzezania i tak z tego wywnioskowałem 😅 czyli tak ma być, myślałem że skóra będzie się wywijać na zewnątrz jak w stanie spoczynku a tu mi się zawija do środka i to mnie zaniepokoiło
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pokaz zdjecia w spoczynku o co ci chodzi. Dales 2 foty na których w sumie nie widac konkretnie jak jest ciete, jak to wyglada od spodu. Jak to jest max co mozesz zsunac to slabo wg mnie.
 

Podobne tematy

Do góry