• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy " oskalpowanie" penisa jest konieczne?

Kiti

New member
Witam oglądałem filmiki na you tube i zauważyłem że na zachodzie nie " skalpują " penisa podczas operacji tylko nacinają skórę wzdłuż parę centymetrów , moim zdaniem dużo lepiej to wygląda a blizna jest nie widoczna (np przy lodziku :) ) ponieważ penis jest naciety po środku 5 cm a nie oskalpowany tuż pod żołędziem .....czy ktoś miał robione taką metodą ?
 

Trolo

Well-known member
Wiesz co wszystko zależy do wybranej metody co do prostowania penisa i tego jaki dostęp będzie robiony. Dobór metody jest na podstawie skrzywienia, a druga kwestia to to czy pacjent chce się równocześnie obrzezać czy nie. Poczytaj o metodach i będziesz wiedział wszystko.
 

Donek125

New member
Ta metoda nazywa się stag i tą metodą operuję chyba tylko jeden chirurgii w Polsce prof. Perdzyński z Warszawy ale leczenie u niego jest bardzo drogie.
Jestem ponad miesiąc po operacji i blizna jest praktycznie niewidoczna.
 

Kiti

New member
Hej opowiedz coś więcej, ile miałeś lat kiedy cie operowano,czy miałeś robione tą metodą stag,czy znieczulenie było ogóle czyli pod uśpieniem,i ogólnie jak wrażenia czy jesteś zadowolony?

O
 

Donek125

New member
Jeszcze nie mogę powiedzieć czy jestem zadowolony w 100% miałem operację 2 miesiące temu a więc jeszcze czekam aż opuchluzna zejdzie ale przy wzwodach wydaję się prosty jak od linijki.
Ja miałem oprócz prostowania ok. 70 stopni do góry, obrzezanie częściowe i wydłużenie wędzidełka a więc myślę że dlatego się powoli goje.
Blizny po cięciu prawie już nie widać.
Pod koniec kwietnia mam wysłać zdjęcia prof. Perdzyńskiemu żeby ocenić że tak powiem końcowe efekty.
Niestety leczenie jest dość drogie ponieważ mnie wyszło ponad 20 tyś.
 

Sebix92

Active member
Witam oglądałem filmiki na you tube i zauważyłem że na zachodzie nie " skalpują " penisa podczas operacji tylko nacinają skórę wzdłuż parę centymetrów , moim zdaniem dużo lepiej to wygląda a blizna jest nie widoczna (np przy lodziku :) ) ponieważ penis jest naciety po środku 5 cm a nie oskalpowany tuż pod żołędziem .....czy ktoś miał robione taką metodą ?
Czy mógłbyś wysłać linki do tych filmików?
 

Podobne tematy

Do góry