• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy nadwrażliwość będzie przeszkadzać?

JeremiahKerr

New member
Witam
Planuję w najbliższym czasie pójść na zabieg obrzezania całkowitego. W tym samym czasie chodzę też na nauki jazdy, więc moje pytanie jest takie czy po zabiegu zrobić sobię 1 tydzień przerwy, żeby wszystko się ładnie zagoiło, czy jednak obędzie się bez przerwy?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź ☺️
 

Mark42

Member
Witam
Planuję w najbliższym czasie pójść na zabieg obrzezania całkowitego. W tym samym czasie chodzę też na nauki jazdy, więc moje pytanie jest takie czy po zabiegu zrobić sobię 1 tydzień przerwy, żeby wszystko się ładnie zagoiło, czy jednak obędzie się bez przerwy?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź ☺
Cześć , jeśli problem stulejki masz od zawsze to prawdopodobnie pierwszy miesiąc możesz mieć problemy z nadwrażliwościa , lecz tylko przez pierwsze dni możesz mieć problemy z ruszaniem się , ja po 4 dniach pakowalem malego w bandaże i normalnie wychodziłem więc radzę ci wziąść parę dni wolnego po operacji , i jeszcze jedna rada jak wychodzisz gdzieś to staraj się zbytnio nie wysilać i nie robić prac ręcznych lecz nauki jazdy będą okey :)
 
Do góry