• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam za krótkie wędzidełko

Adrian655

New member
Witam nie wiem czy mam za krótkie wędzidełko bo po stronie gdzie zaznaczyłem jest tak Jagby zrośnięte z żołądziem a po drugiej stronie mam normalnie (znaczy na początku tez tak miałem ale po jakimś czasie jak ściągałem napletek to już nie mam tego ) tylko po jednej stronie to mam i czy da się coś z tym zrobić bez pójścia do lekarza lub na operacje , po tej stronie gdzie zaznaczyłem na samej górze jakiś czas temu widać jak by się trochę odkleliło wędzidełko od zołądzia ale już niżej nie
 

Adrian655

New member
Witam nie wiem czy mam za krótkie wędzidełko bo po stronie gdzie zaznaczyłem jest tak Jagby zrośnięte z żołądziem a po drugiej stronie mam normalnie (znaczy na początku tez tak miałem ale po jakimś czasie jak ściągałem napletek to już nie mam tego ) tylko po jednej stronie to mam i czy da się coś z tym zrobić bez pójścia do lekarza lub na operacje , po tej stronie gdzie zaznaczyłem na samej górze jakiś czas temu widać jak by się trochę odkleliło wędzidełko od zołądzia ale już niżej nie
 

Ihor1

New member
Wędzidełko jest z reguły zrośnięte z żołędzią, natomiast długość napletka może być na tyle duża, że wędzidełko bardzo się napina. Jeżeli są przy tym dolegliwości bólowe, pęknięcia, pieczenie lub inne niepożądane objawy warto skonsultować to z urologiem, który stwierdzi czy wystarczy stosować maść i ćwiczyć czy konieczny jest np. laserowy zabieg. W twoi przypadku nie wygląda to najgorzej - ja miałem podobny problem i tez mam zdjęcia w tematach, natomiast dochodziło o pęknięć i powstawania mikrouszkodzeń i stopniowego skracania wędzidełka. Jeżeli w Ciebie ból nie występuje i wędzidełko nie ciągnie żołędzi w dół podczas erekcji to wszystko jest w porządku.
 

Adrian655

New member
Wędzidełko jest z reguły zrośnięte z żołędzią, natomiast długość napletka może być na tyle duża, że wędzidełko bardzo się napina. Jeżeli są przy tym dolegliwości bólowe, pęknięcia, pieczenie lub inne niepożądane objawy warto skonsultować to z urologiem, który stwierdzi czy wystarczy stosować maść i ćwiczyć czy konieczny jest np. laserowy zabieg. W twoi przypadku nie wygląda to najgorzej - ja miałem podobny problem i tez mam zdjęcia w tematach, natomiast dochodziło o pęknięć i powstawania mikrouszkodzeń i stopniowego skracania wędzidełka. Jeżeli w Ciebie ból nie występuje i wędzidełko nie ciągnie żołędzi w dół podczas erekcji to wszystko jest w porządku.
 

Adrian655

New member
Nie boli itp jedyne co to troszeczkę się napina ale to przez to ze napletek chce się zsunąć ale nie może bo właśnie przy wędzidełko jest tak jak opisałem , dodam ze napletek nie ściąga mi się w całość tylko do rowka tak ze już przy samym końcu ale właśnie nie może bo przeszkadza mu to ( ,,zrośnięcie,, nie wiem jak to nazwać ) bo po drugiej stronie jakoś samo zeszło , a potej stronie co nie zeszło ,to na początku widać ze troszeczke się ,,oderwało,, ale nie do końca
 

tentypkesz

New member
Adrian, leć na konsultację do dobrego specjalisty, najlepiej prywatnie. Spojrzy okiem i na pewno Ci doradzi co w takiej sytuacji masz zrobić.
Jeżeli Ci to nie przeszkadza, nie ciagnie, nie boli to nie musisz iść, chyba, zę przeszkadza Ci to w głowie.
Pzdr Adam
 

tentypkesz

New member
Adrian, leć na konsultację do dobrego specjalisty, najlepiej prywatnie. Spojrzy okiem i na pewno Ci doradzi co w takiej sytuacji masz zrobić.
Jeżeli Ci to nie przeszkadza, nie ciagnie, nie boli to nie musisz iść, chyba, zę przeszkadza Ci to w głowie.
Pzdr Adam
Ewentualnie jeżel Ci to nie przeszkadza....
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli się trochę odkleiło, to odklei się dalej. Może musisz temu pomóc i akurat w tym miejscu naciągnąć i się rozklei. Jeżeli schodzi tylko do rowka, to nie jest źle, bo napletek sam w sobie podczas stosunku ma tam zostać i blokować się na żołędziu, żeby nie nasuwał się na żołądź podczas ruchu wstecznego w pochwie.
Całkiem możliwe, że wcześniej nie naciągałeś napletka poza żołądź i nie jest odpowiednio elastyczny. Jeżeli będziesz naciągał podczas np. masturbacji to z czasem trochę się rozciągnie i będzie bardziej elastyczny.
 

gosc1234

Member
Miałem bardzo podobna sytuację, jestem rok po wydłużeniu :) idź na zabieg (15min i po sprawie) , napewno nie będziesz żałował ! Dla mnie i wygląd po, i odczucia totalnie inne :)
 

tentypkesz

New member
Dokładnie, podpisuje się pod gosc1234! Zabieg w moim przypadku 2 minuty... nie mogę się doczekać kiedy go wypróbujemy :D
 
Do góry