• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

Lolek075

New member
Witam, mam 15 lat i myślę że jest coś nie tak z moim członkiem. Od dłuższego czasu w czasie masturbacji nie tworzy mi się napletek. W czasie bez wzwodu moge z łatwością go zrobić, jednak w czasie wzwodu czuje dyskomfort oraz delikatny ból. Jednak gdy się już uda go zrobić powoduje się dziwna "fałda,, która po chwili spowrotem zsuwa się na żołądź. Nie wiem czy tak powinno być, a jeśli nie to co mam zrobić?
 

Trolo

Well-known member
Słuchaj napletek to skóra która osłania żołędzia. Czyli ty masz problem z zsunięciem napletka. Ale jak widać udaje Ci sie to. Przypuszczam, że z powodu braku nawilżenia między napletkiem, a żołędziem. A jak wygląda wędzidełko? Jakbyś mógł wstawić jeszcze jakieś zdjęcie wędzidełka? Sprawdź jak npletek zsuwa sie po nawilzeniu żołędzia i napletka w stanie spoczynku, a potem doprowadzenie do wzwodu.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Słuchaj napletek to skóra która osłania żołędzia. Czyli ty masz problem z zsunięciem napletka. Ale jak widać udaje Ci sie to. Przypuszczam, że z powodu braku nawilżenia między napletkiem, a żołędziem. A jak wygląda wędzidełko? Jakbyś mógł wstawić jeszcze jakieś zdjęcie wędzidełka? Sprawdź jak npletek zsuwa sie po nawilzeniu żołędzia i napletka w stanie spoczynku, a potem doprowadzenie do wzwodu.
Będę czepialski. Powinno być „ między napletkiem a żołędzią”.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry