• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

Dawid1912

New member
Mam 16 lat i nie wiem co robić
Czy rzeczywiście da się to wyleczyc ćwiczeniami żeby nie mieć żadnych problemów w przyszłości?
W spoczynku jestem w stanie ściągnąć napletek ale zbiera się warstwa skóry co mnie nie pokoi

Operacja to jedyne wyjście?
Proszę o pomoc!!
 

Trolo

Well-known member
Zdjęć nie ma także nie da się ocenić.
Da się wyleczyć ćwiczeniami, ale nie wiem jak to wygląda. Więc pokaż zdjęcie we wzwodzie jak zsuniesz napletek od góry i od strony wędzidełka. Czasem krótkie wędzidełko powoduje powstawanie pierścienia na napletku i po wydłużaniu wędzidełka sytuacja się poprawia. W spoczynku to, że się zbiera napletek pod żołędziem to normalne. Fizjologicznie każdy ma na tyle napletka, żeby podczas wzwodu dalej zakrywał żołędzia.
Pytanie co się dzieje u Ciebie we wzwodzie. Jaki problem jest u Ciebie.
 

Dongshin95

New member
Słuchaj kolego nie ma się co bać, mialem stulejke od dziecinstwa i od czasu dojrzewania probowalem coś z tym robić, codzienny trening, smarowanie napleta oliwka i rozciąganie i nic to nie dawało a wręcz odwrotnie ,po następnych zapaleniach itp sytuacja się pogarszala, poszedłem do urologa i wykonał zabieg , w pierwszy dzień sam nie wierzyłem na co się zdecydowałem, był szok i łzy 😃(emocjonalnie - po tylu latach zobaczyć go...) dzisiaj jestem 4 dzień od zabiegu i muszę powiedzieć że szkoda że się wcześniej na to nie zdecydowałem (26 lat).
Doktor musiał wykonać dobra robotę bo opuchlizna po bokach już zeszła, zostało tylko pod, ładny elegancki, już nie mogę doczekać kiedy go "przegonie" i co najważniejsze! Wzrośnie ci poczucie własnej wartości, idź na zabieg i będziesz mial spokój do końca życia , powodzenia! Łatwo sie mówi ale doradza ci typowy życiowy stulejarz😉
 

Trolo

Well-known member
U Ciebie pogarszało się, a u niego nie musi. Skoro miałeś stany zapalne to znaczy, że nie dbałeś odpowiednio o higienę. Tak samo może być z obrzezaniem. To nie jest jedyna droga. U Ciebie jest wszystko ok na ten moment. A co powiesz koledze jeżeli u niego nie przebiegnie to tak pomyślnie? Właśnie jest się czego bać, bo penisa masz jednego i jak Ci go ktoś spier*oli to trudno będzie naprawić.
Nie każdy 16-latek ma 2 tyś. zł na operację. To kupa kasy. Nie wszyscy mają bogatych rodziców.
Owszem jeżeli sytuacja jest beznadziejna to bez zabiegu się nie obejdzie. Ale zawsze warto spróbować.
 

nope

Well-known member
Zdjęć nie ma także nie da się ocenić.
Da się wyleczyć ćwiczeniami, ale nie wiem jak to wygląda. Więc pokaż zdjęcie we wzwodzie jak zsuniesz napletek od góry i od strony wędzidełka. Czasem krótkie wędzidełko powoduje powstawanie pierścienia na napletku i po wydłużaniu wędzidełka sytuacja się poprawia. W spoczynku to, że się zbiera napletek pod żołędziem to normalne. Fizjologicznie każdy ma na tyle napletka, żeby podczas wzwodu dalej zakrywał żołędzia.
Pytanie co się dzieje u Ciebie we wzwodzie. Jaki problem jest u Ciebie.
U mnie zwężenie napletka dopiero było widać w spoczynku a w wzwodzie nie więc nie wiem jak to jest xd. Byly zdjecia ale gosc usunal po prostu. Na moje to tam bylo za wasko i mialem podobnie i u mnie po roku wspolzycia zaczely sie pojawiac mikropękniecia a co dalej to wiadomo ;)
 

kRiss

Member
U Ciebie pogarszało się, a u niego nie musi. Skoro miałeś stany zapalne to znaczy, że nie dbałeś odpowiednio o higienę. Tak samo może być z obrzezaniem. To nie jest jedyna droga. U Ciebie jest wszystko ok na ten moment. A co powiesz koledze jeżeli u niego nie przebiegnie to tak pomyślnie? Właśnie jest się czego bać, bo penisa masz jednego i jak Ci go ktoś spier*oli to trudno będzie naprawić.
Nie każdy 16-latek ma 2 tyś. zł na operację. To kupa kasy. Nie wszyscy mają bogatych rodziców.
Owszem jeżeli sytuacja jest beznadziejna to bez zabiegu się nie obejdzie. Ale zawsze warto spróbować.
Zabieg zawsze można zrobić na NFZ.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry