• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy jest potrzebny zabieg częściowego obrzezania

Anonim24680

New member
Dwa miesiące temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka. Wszystko ładnie się zagoiło jednak w czasie wzwodu po odciągnięciu napletka pod żołędziem pojawia się fałd skóry, kiedy próbuje go rozciągnąć można dostrzec milimetrowe zwężenie biegnące po obwodzie napletka. Stąd moje pytanie, czy będzie potrzebne częściowe obrzezanie. Lekarz stwierdził że to się rozciągnie.
 

mati12

Well-known member
Miałem podobnie tez zgłosiłem sie do lekarza z mysla wydłużenia wezidelka jedak zostałem uswiadomiony ze samo wydłużenie nie da zbyd dużo gdyż mam nadmiar skóry i jest ciasno przez co robił mi sie załupek
Przeszedłem zabieg wydłużenia wezidelka oraz (plastyke) czesciowe obrzezanie i jest ok pokaz jak masz zdj w czesie spoczynku ze zsunietym napletkiem podejrzewam ze robi sie u ciebie zalupek wlasnie przez nadmiar skóry
 
Możesz udać się do lekarza i omówić z nim ta sprawę. najlepiej gdybyś pokazał mu to zdjęcie 125044 bo tam to najlepiej widać i wszystko będzie wiadome.
Zapytaj o możliwe przyczyny tej stwardniałej obręczy dookoła napletka. Można z tym pójść do dermatologa (może przepisze steryd albo zaleci zabieg) a poźniej skonsultować z chirurgiem urologiem.
Ogólnie obserwuj czy ta obręcz się nie powiększa i nie twardnieje bardziej.
 

Podobne tematy

Do góry