• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Część czy z moim penisem wszystko w porządku? Mam 13 lat.

mati12

Well-known member
Mnie za każdym razem zastanawia że rzekomo 12-13 latek potrafi założyć tutaj profil założyć temat a nie potrafi wygooglować w necie jak wygląda stulejka?
 

AGv

Active member
Uważam że jedyną poprawną radą dla niepełnoletnich powinno być - zgłoś problem rodzicom i umów się na wizytę. Rady jak nauczyć się masturbować to samo
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem trochę za wcześnie odsłaniasz penisa ,mi tez się nie chciał ściągnąć do końca , masz pewnie za ‚,mało Skory ,,nie wiem jak to wyjaśnić .Ale z czasem się udało a mam 16 lat
Co za głupoty piszesz. Nie ma na co czekać. Napletek ma się zsuwać w spoczynku i we wzwodzie nie ważne czy masz 13 czy 16 lat. To że Ci się nie zsuwał do końca to znaczy, że miałeś jakieś zwężenie napletka. Gdybyś wcześniej zaczął zsuwać pewnie wcześniej byś się uporał z problemem. Także nie doradzaj komuś źle. Nie zawsze z wszystkim trzeba od razu lecieć do rodziców i lekarza. Wiele osób się po wizycie na forum dowiedziało co zrobić i sami sobie poradzili.
Jak będziesz tylko czekał i nic nie robił to problem sam się nie rozwiąże.
 
Do góry