• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce :)

Neymarek

Member
Witam Serdecznie,

od kilku lat zdaje sobie sprawę z tego, że mam stulejkę. Skóra w spoczynku schodzi normalnie, jednak w przypadku wzwodu dam radę ją ściągnąć, jednak nie ma opcji, żeby wróciła ona na napletek, gdy penis jest w pełnym wzwodzie. Muszę wtedy odczekać, aby wzwód minął wtedy mogę wrócić do normalnej pozycji.

Mam niestety już 28 lat. Potwornie nie lubię zabiegów, szpitali itp. (wiem to nie jest wymówka). Postanowiłem w końcu coś z tym zrobić.

Jestem z okolic Warszawy, dlatego chciałbym prywatnie zająć się tą sprawą. Poszukuję najlepszego miejsca, gdzie będę mógł iść na konsultację oraz gdzie będę mógł najprawdopodobniej wykonać najmniej bolesny/uciążliwy zabieg. Wątpię, że obejdzie się bez zabiegu, dlatego, proszę o Waszą pomoc.

Którego doktora/doktorkę, klinikę polecilibyście w Warszawie. Na prawdę obawiam się całego procesu. Tym bardziej, że mam taką pracę, że niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt dużo wolnego. Obawiam się również, że nie poradzę sobie z rekonwalescencją po zabiegu.

Bardzo, proszę o pomoc. Wiem, że dla Was pewne sprawy mogą okazać się oczywiste, jednak niestety jest to mój duży dyskomfort psychiczny i nie chcę znów przeciągać tej sprawy tylko wreszcie poważnie ją załatwić.
 

Podobne tematy

Do góry