• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ćwiczenia po zabiegu? ?? ? ?

stulejksev

New member
Witam wszystkich tydzień temu miałem zabieg poszerzenia napletka oraz wydłużenia wędzidełka, i chciałem zapytać czy potrzebne są dodatkowe jakieś ćwiczenia po tym zabiegu jeśli tak to prosił bym kogoś o wytłumaczenie mi tego , mój doktor nic mi o tym nie wspominał , mój mały już wraca do formy i opuchlizna już prawie znikła wszystkie rany już się prawie zagoiły .
Proszę o odpowiedzi gdyż szukałem poprzez wyszukaj ale sprawiało mi to trochę problem znalezienia postu z dokładnym opisem.
dziękuje z góry
 

stulejksev

New member
no ale te ćwiczenia wykonuje w z wzwodzie czy jak ? ? i jak daleko mam zsuwać ten napletek ? , lekarz powiedział żebym zsuwał napletek do rowka zażołędnego i smarował maścią , a nie wspominał o ćwiczeniach .
 

tygrys115

New member
Ja ze sciaganiem napletka w dzien i dwa po zabiegu nie mialem jakis większych problemów , teraz mija tydzien, i przy probie sciagniecia boli jak cholera, ale na siłe zawsze przed snem sciagam pare razy ten napletek i myje sie tam, ale sprawia to ogromny bol.. wiec chcialem zapytac czy mial ktos podobnie, boje sie ze po zagojeniu ran moze byc dalszy problem z tym, i czy probowac sciagac tez napletek podczas wzwodu? prosze o odpowiedz! :)
 

stulejksev

New member
Ja też nie mam większego problemu ze ściąganiem napletka podobno mam dużo luzu teraz , ale nie chce żeby stulejka miała szanse wrócić , choć przed zabiegiem nie była ona tak widoczna jak widzę u innych, może ktoś po zabiegu wypowiedzieć się jak ćwiczyć napletek czy próbować podczas wzwodu ? ja też czytałem o 4x10 ale to jest troche słabe wytłumaczenie
 

alfredzik

New member
alfredzik napisał:
  • Następnego dnia rano ściągnąć opatrunek i zacząć ćwiczyć. Powiedział, że ćwiczenia mają kluczową rolę. Szczególnie po zabiegu, podczas gdy rana się do końca nie zagoiła (Gojąca i zabliźniająca się rana ponoć ma tendencje do kurczenia się).[/*:m:1x17ja34]
  • Pierwszego dnia miałem ćwiczyć 2 razy naciągając i nakładając 10 razy napletek do granic możliwości. [/*:m:1x17ja34]
  • W kolejnych dniach mam ćwiczyć w ten sposób 4 razy dziennie.[/*:m:1x17ja34]
  • Codzienna higiena wodą z szarym mydłem/mydłem dla niemowląt.[/*:m:1x17ja34]
  • Używać Octeniseptu.[/*:m:1x17ja34]
  • Penis w górze i luźne gatki.[/*:m:1x17ja34]
 

Podobne tematy

Do góry