• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Coś dziwnego?

turboptys

New member
Cześć, jestem 3 dni po obrzezaniu częściowym. Wczoraj byłem na wizycie kontrolnej i lekarz założył mi dodatkowe szwy (właśnie w tym miejscu mniej więcej). Dzisiaj rano idę do toalety i zobaczyłem takie coś "wystające" się napletka. Powinienem się martwić? A może szybko mam to zgłosić?
 

kaz3k69

New member
Dlatego napisałem,że to początki oponki,limfa ma problem z odpływem i dlatego to rośnie, większość oponki prawdopodobnie znajduję się pod napletkiem, będzie źle jak wyjdzie na zewnątrz i zepchnie napletek do tyłu bo z tego może być załupek.Na razie noś malucha do góry i zrób sobie opatrunek uciskowy,ale lekki,coby mieć oponkę pod kontrolą.Na razie nie wygląda to źle,ale musisz się pilnować bo ci wewnętrzny napletek napompuje tak jak masz w przypiętym temacie.Wtedy trzeba ją wcisnąć z powrotem przez lekarza, co według relacji userów jest dość bolesne.
 

turboptys

New member
Okej, dzięki. Opatrunek już zrobiłem. Popsikałem octaniseptem, posmarowałem detreomycyną 2%. Z lekarzem się w takim razie jeszcze wstrzymam
 

kaz3k69

New member
Na razie pilnuj,ale jeżeli poczujesz drętwienie bądź utratę czucia lub wywali ci duuużą oponkę to zgłoś się do lekarza.Powodzenia w leczeniu.
 

turboptys

New member
Na razie pilnuj,ale jeżeli poczujesz drętwienie bądź utratę czucia lub wywali ci duuużą oponkę to zgłoś się do lekarza.Powodzenia w leczeniu.
Póki co nic takiego nie czułem. Jedynie chwilowe bóle ale to raczej z powodu ruchu bądź dotknięcia, bo cały czas jest wrażliwy na dotyk. Przed chwilą sprawdzałem to oponka powoli maleje. Myślę, że do wieczora powinna zniknąć. Dzięki za pomoc :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Coś dziwnego Inne 1
D Coś dziwnego zaczęło się dziać po prawie 8 miesiącach Po zabiegu obrzezania 2
M Coś dziwnego na penisie Inne 2
C coś dziwnego Po zabiegu obrzezania 4
R Coś dziwnego 14 lat. Stulejka 0

Podobne tematy

Do góry