• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból w czasie nocnych erekcji

Stuu

New member
Witam. Jestem w 16 dobie po zabiegu częściowego obrzezania z wydłuzeniem wędzidełka. Od soboty nie mam szwów. Zostały usunięte gdyż wszystko ładnie się zagoiło. Jest jednak jedno miejsce, dokładnie na wedzidelku, gdzie jest miejsce po szwie które goi się trochę dłużej. Problemem jest ból w trakcie nocnych wzwodów, jest dość silny, w miejscu dookoła zoledzia... W miejscach gdzie były szwy. Czy to jest normalne? Dodatkowo mam bardzo nadwrazliwy żołądź w miejscu od cewki w dół, czy to możliwe że powodem jest nie wygojone wedzidelko? Dodam że od cewki w dół do wedzidelka miałem ingerencję, bylo coś tam odcięte i były strupki.
 

Janek77

Member
Zapewne masz jeszcze opuchlizne a podczas wzwodu zwieksza sie penis wiec zapewne dotyka to opuuchlizne i odczuwasz bol. Z tego co kojarze jak sie bardziej interesowalem tym forum to czesto chlopaki maja bole podczas nocnych erekcji mnie to akurat ominelo a przynajmniej nie tak mocno jak oni opisuja.
Przezyjesz jak przez dzien nic sie nie dzieie to masz potwierdzenie. Jeszcze z tydzien dwa i bedziesz ucieszony pzdr
 

Stuu

New member
No tak... Tylko że ja akurat przeszedłem tobw taki sposób, że nie miałem żadnej opuchlizny. Gdyby nie szwy to by nie było widać że miałem zabieg. Wogole po zabiegu zero bólu. Ale wiem że to jeszcze wedzidelko nie jest do końca zagojone i dla tego te bóle. I ta nadwrażliwość na samym czubku żołędzi... Masakra. Nie ogarniam tego.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry