• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizny 7 miesięcy po obrzezaniu

Sepu

New member
Nie wiem czy zdjęcie się załadowało, w każdym razie jestem 7 miesięcy po obrzezaniu staplerem, mam delikatne blizny po wędzidełku oraz na napletku wewnętrznym po zszywkach. Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale wolałbym się tego pozbyć. W trakcie wzwodu jest wszystko pięknie, ale należę do grupy facetów którym penis w spoczynku kurczy się dość mocno i wtedy te blizny mnie irytują. Czy po takim czasie jest sens stosować jakieś maści na blizny, jeśli tak to co polecacie
 

nope

Well-known member
Wstaw wiecej zdjec i przedewszystkim napnij skóre do zdjęcia bo na tych to wszystko git wyglada. Raczej już tego nie usuniesz. U mnie tez bardziej niedoskonałości szycia widać w spoczynku i mysle ze wiele ludzi tak ma. Za bardzo sie przygladasz i przejmujesz tymbardziej ze w wzwodzie wszystko jest ok. 7 miesiecy? No juz moze byc ciezko ale mozesz probowac plastrami w co no raczej już wątpie.
 

latek777

Active member
Nope a u mnie wygląda ok, ale skóra podczas wzwodu nigdy sama mi nie schodzi, muszę odprowadzać ręcznie, jakieś maści kombinowac sterydowe?
 

nope

Well-known member
Nie zadne masci. Ale przeciez u wielu ludzi sama nie schodzi i to zalezy od ilosci skóry ile jest. Wiadomo ze jak jest duzo to nie bedzie schodzic sama. Jak jest wszystko sprawne to nie szukaj dziury w calym bo to jest najgorsze co mozesz robic.
 

nope

Well-known member
Raczej bedzie juz ciezko cokolwiek z tym zrobic. Blizna jest juz biaława i troche sie już przebudowała wiec nwm czy cos pomoze na nią.
 

latek777

Active member
u mnie wygląda to lepiej , ale co z tego jak w pewnych punktach jest ból żołędzi nadal i blizna też boli w jednym miejscu, niby niewiele a jest to wkurwiające
 

Rad70

New member
W spoczynku widać jak mocno naciągniesz, nope napisał że żadne maści ale co myślicie na początek o hydrocortisonum to zniekcza skórę a potem to już tylko na receptę- to tylko sugestie
 

nope

Well-known member
@Rad70 nie stosuj za duzo masci sterydowych na tamte miejsce zeby skóry nie popsuc albo co innego nie powywijac. Stosuj cos na blizny , jakis zel czy plastry. Wcieraj, masuj albo klej plastry i po czasie powinno byc lepiej.
@Sepu zapomnialem dodac ze efekt jest bardzo spoko i ja bym sie nie przejmował : D
 

Rad70

New member
W reklamie kiedyś widziałem taki w sprayu, chyba braveran. To jest pewnie z Lidokaina tylko jakbyś to za często używał to kto wie jakie to będzie miało skutki
 

Sepu

New member
jaką maść polecacie na znieczulenie żołędzi?
Ja po zabiegu stosowałem proctohemolan, ten na hemoroidy. Działa znieczulająco, a do tego działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Sprawdził się rewelacyjnie. Poleciła mi koleżanka, która jest pielęgniarką i też uczestniczyła przy obrzezaniach.
 

Rad70

New member
Ja po zabiegu stosowałem proctohemolan, ten na hemoroidy. Działa znieczulająco, a do tego działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Sprawdził się rewelacyjnie. Poleciła mi koleżanka, która jest pielęgniarką i też uczestniczyła przy obrzezaniach.
Podobno zwiększa też drenaż limfatyczny, czyli dobrze rozumiem że może poprzez uszczelnienie naczyń zmniejszyć chlonke? Może będzie to pomocne dla innych nowych ludzi po zabiegu
 

Sepu

New member
Przez trzy dni stosowałem raz dziennie proctohemolan i do tego ketonal przeciwbólowo. Jak przeciwbólówki przestawały działać to już mimo bólu chodziłem jak najwięcej w ubraniach żeby żołądź się przyzwyczajał. Po tych trzech dniach byłem już w stanie odstawić maść i tylko przez kilka dni jeszcze przeciwbólowe raz dziennie brałem, ale już słabsze. Tylko po nałożeniu maści i wzięciu tabsów trzeba chwilę poczekać aż zaczną działać
 

nope

Well-known member
Ketonal? Po co do tego? Jednak bedziesz probowac z tym? Zdajesz se sprawe ze tak na wlasne ryzyko to robisz. Poczytales o tym leku cos wgl? I pisales z gosciem co go stosowal?
 

Podobne tematy

Do góry