• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna pierścień dookoła penisa po obrzezaniu

MarcinBbb

Member
Witam
Właśnie mija 7 tygodni wszystko się zagoiło ale jest blizna pierścień dookoła penisa , przy zwodach jest bardzo widoczny pierścień i trochę ciasny . Na dodatek w jednym miejscu blizna jest zrośnięta z tkanką podskórną nie ma ruchu na boki .
Nie goiło mi się to dobrze rana mi się otworzyła praktycznie zaraz po zabiegu.
Smarowałam to maścią contractubex teraz zmieniłem na silikonową dermatix . Próbuje tą bliznę rozmasować , naciągać .
Nie wiem co z tym zrobić , skóry zostało mało jest napięta przy zwodzie nie wiem czy będzie możliwe wykonanie kolejnego poprawkowego zabiegu, czy ta skóra się jeszcze rozciągnie .
Co o tym myślicie? jakieś rady ?
Dzięki i pozdrawiam
 

nope

Well-known member
Nie ma zlotego srodka. Jedyne co ci moze pomoc w glownej mierze to czas. Probuj te preparaty co wymieniles. Od siebie polecam plastry silikonowe sutricon. Daj sobie jeszcze czasu. Blizna sie zmienia dlugo. Po czasie powinna sie troche poluznic i moze będzie lepiej. Mozesz jeszcze kombinowac z masciami sterydowymi ale nie powiem Ci nic na ten temat bo nie mialem stycznosci z tym. Poki blizna jest swieza to tak bedzie ze bd twarda, ciezko nia poruszac , rozciagac itd. poprawke rozwaz po dobrych kilku miesiacach. Jak nadal nie bedziesz zadowolony to wtedy. Tak skóra się troche rozciąga i uealstycznia wiadomo duzo sie nie naciągnie ale zawsze coś więc od biedy na poprawke by styklo.
 

MarcinBbb

Member
Nie ma zlotego srodka. Jedyne co ci moze pomoc w glownej mierze to czas. Probuj te preparaty co wymieniles. Od siebie polecam plastry silikonowe sutricon. Daj sobie jeszcze czasu. Blizna sie zmienia dlugo. Po czasie powinna sie troche poluznic i moze będzie lepiej. Mozesz jeszcze kombinowac z masciami sterydowymi ale nie powiem Ci nic na ten temat bo nie mialem stycznosci z tym. Poki blizna jest swieza to tak bedzie ze bd twarda, ciezko nia poruszac , rozciagac itd. poprawke rozwaz po dobrych kilku miesiacach. Jak nadal nie bedziesz zadowolony to wtedy. Tak skóra się troche rozciąga i uealstycznia wiadomo duzo sie nie naciągnie ale zawsze coś więc od biedy na poprawke by styklo.
Dziękuje za odpowiedz
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jezeli chodzi o masc to ja przez 2 tyg contratubex stosowałem w inny sposob. Nakladalem masc na noc po czym owijalem to paskiem foli spożywczej. Linia cięcia zrobiła sie luzniejsza dzięki temu. Gdzies to znalazlem w necie, ze wcieranie daje duzo mniejszy efekt niz wlasnie zostawienie masci na cala noc na pindolu. Warto spróbować
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry